2726
عنوان

همه مردها مثل همن

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 37 پست

همین دیروز به همسرم گفتم عزیزم لباس بعدیتوکه میخوای دربیاری ازکمد لطفااین چوب لباسیارونندازروی تخت یاوسطاتاق بذارسرجاش.بعدهم گفتم شمالباساتوقاطی بندازی من متوجه نمیشم کدوم کثیفه کدوم تمیزاینجوری بودکه یادگرفت کثیفاروبندازه توی لباسشویی وقاطی بقیه نندازه.

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همتون نظرتون اینه که حرف بدی بهش زدم ولی اینجا دوست داشتن چی میگه آدم کسی رو که دوس داره باوجودحرف بدی که بهش زدم نبایداینومیگفت پس اینکه ادم میگه دوس ندارم خارتو دستت بره یعنی دوس داشتن 

عشق ابدی من همسرم
همین دیروز به همسرم گفتم عزیزم لباس بعدیتوکه میخوای دربیاری ازکمد لطفااین چوب لباسیارونندازروی تخت ی ...

من ده باربهش گفتم نمیتونم لباس کثیفاتو تشخیص بدم تاچندروزه رعایت میکنه دوباره یادش میره

عشق ابدی من همسرم
2728

چرا ما خانوما اینجوریی هستیم😑😑😑😑بعد انتظار داریم همه چی هم همونی بشه که ما میخوایم

خب گل من شوهرت برگرده به شما بگه شما کلا خانوادگی فلان جور هستین بهت برنمیخوره؟؟؟ خب هر خانواده ای هر آدمی یه عیب و ایرادی داره... شما هرچقدرم رابطت با شوهرت خوب باشه باز باید اینو بدونی که ریشه هر آدم خانوادشه،به خانوادش اهانت کنی یعنی با تبر افتادی به جون ریشه و اصل شوهرت😐😐😐رعایت کنین لطفا خانوم گلا

من ده باربهش گفتم نمیتونم لباس کثیفاتو تشخیص بدم تاچندروزه رعایت میکنه دوباره یادش میره

بخدامال منم یادش میره ولی خواهرم ازخانواده اش وتربیتش هیچوقت نگو که روتون بازمیشه بهم اونم ازخانواده شمامیگه ودعوامیشه خدای ناکرده

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
بخدامال منم یادش میره ولی خواهرم ازخانواده اش وتربیتش هیچوقت نگو که روتون بازمیشه بهم اونم ازخانواده ...

درست میگید شما چون اونم برگشت بهم گفت خونواده تو وسواسین خصوصا بابات اینقد بدم ازمرد وسواسی میاد وسواس مریضیه . یعنی دیشب کپ کردم ازحرفاش

عشق ابدی من همسرم
خیلی بهش میگم اهمیت نمیده

پس حقشه 

شوهر من از وقتی بچه دار شدیم بهش گفتم چاقو تیغ کاتر میخ سوزن قیچی این ور اون ور ننداز یا لبه ی اپن نذار چون بچه دست بندازه ورداره میافته تو سرش خطرناکه بالای دویست بار گفتم و هزاران بار از این ور اون ور خونه سوزن و تیغ جمع کردم آخرین بارش همین پری روز چاقو رو گذاشته لب پوست هندونه تو سینی رو کابینت یعنی بچه یه دست آروم بزنه به سینی چاقو برگشته تو صورتش منم رفتم دیدم هیچی نگفتم جمعش کردم و تمام واقعا به این مرحله رسیدم که دیگه نمیگم چون میدونم گفتنم فایده نداره 

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
پس حقشه  شوهر من از وقتی بچه دار شدیم بهش گفتم چاقو تیغ کاتر میخ سوزن قیچی این ور اون ور ننداز ...

دقیقا مثل شوهرمن.ناخناشو که میگیره من باید بعدش گوشه خونه تودستمال کاغذی جمعش کنم هرچیزی که میاره دیگه سرجاش نمیزاره آخه مگه من کلفتم

عشق ابدی من همسرم
درست میگید شما چون اونم برگشت بهم گفت خونواده تو وسواسین خصوصا بابات اینقد بدم ازمرد وسواسی میاد وسو ...

آره عزیزم درسته وقتی ازخانواده شون بگی میان طرفداری کنن ومتاسفانه بدترمیشه.

دقیقا مثل شوهرمن.ناخناشو که میگیره من باید بعدش گوشه خونه تودستمال کاغذی جمعش کنم هرچیزی که میاره دی ...

حتی اگه ازت معذرت خواهی کرد باز کوتاه نیا ببخشش و باهاش آشتی باش ولی به لباساش دست نزن چند وقت خونه ریخت و پاش بمونه خودش سر عقل میاد شاید امیدارم🙄

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
2706