2726
عنوان

یه اتفاق خیلی بدی باهمسایم افتاد😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بابا پیدا نیست اصلا.یه سوراخ کوچولوئه.شاید خواسته الکی بگه یه دستی بزنه

منم نظرم همینه،چون بااون سرو صدا میدونسته همسایه کنجکاو میشه،اعصابش هم خورد بوده

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
2728

ول کن حرص نخور.همسایه روبه رویی ماهم کارشه.یک سره پشت چشمیه.بعضی موقع ها میرم جلو زل میزنم تو چشمی بهش لبخند میزنم یهو میپره اون ور😂😂😂

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
واای نه😭😭😭

دیده نمیشه

فقط اینایی که عدسی نداره و قلابیه, شیشه معمولی میندازن معلوم میشه

اعتماد به نفس داشته باش. همسایه برای چی باید تو راهرو شلوع کنه و مزاحم شما بشه!😀

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
نه ازونور دیده نمیشه خیالت راحت خواسته یه دستی بزنه کم نیاره 

نه  بابا نفسی جون ...خیالت راحت نباشه ....وقتی تو چشمی نگاه نکنی از اون ور روشنه ...وقتی کسی نگاه کنه سیاه میشه ...منم خونه قبلی زل می زدم تو چشمی همسایه روبرو تا می رفت کنار ...😒😒

نمیشه صد در صد بگیم پیداس

چشمیِ ما پشتش بسته اس یعنی همسایه ها فکر میکنن من همیشه پشتِ درم؟😂

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
2706