2737
2734
عنوان

آیا این فرد خسیس است؟! کمک

279 بازدید | 30 پست

مواقع خرید هدیه یا شونه خالی میکنه یا پول می ده به جاش 

زیاد مسافرت نمی ره 

همیشه در حال کاره 

یه مسافرت ۷روزه ۵۰۰تومن براش خرج بر میداره!!!!

وقتی اسم خرج جدیدی میاد باید کاملا قانع شه که این خرج لازمه 

اخیرا مسافرتی رفت و ازم خواست که بگم چی میخوام من هم به شوخی گفتم انگشتر و روسری 

گفت انگشتری که میخوای حول و هوش ۴۰۰به بالاست منم گفتم که نیازی نیست شوخی کردم وقتی که اومد گفت بازار نرفتم  در صورتی که یه انگشتر دست خودش بود !!!!گفت ۱۰۰میزنم به کارتت خودت بخر من هم گفتم نیازی ندارم و .... کنسل کردم این کارشو 

ولی از یه طرف

کارش جوریه که اگر نصف روز ترک کنه نیم میلیون ضرر مالی می بینه ولی به گفته خودش وقتی دلتنگ بشم یا دلتنگ بشه حتما میاد میبینتم 

نگرانم که نکنه ادم خسیسی باشه 

قرار بر ازدواج تا اخر ساله ان شا الله 

نمیدونم چرا این فکر افتاده توی ذهنم 

می شه کمک کنید ....

بنظر من هست

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مشخصه ادميه ك ب زحمت پول در مياره.(نميگم شرايط بدي داره)

ولي بازم بايد از سر ذوق برات خريد زياد كنه.

اره خسيس هستش راستش ولي خوب با ي خصوصيت ادم كسي رو قضاوت نميكمه.

ب نظرم اگر تاريخي مشخص نشده يكم نامزدي رو طولاني تر كن

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

با ادم ندار میشه ساخت با خسیس نه 100 بزنه به حسابت که چی بخری با اون صد تومان حالا شوخی یا جدی گفتی نخریده اصلا نباید به روش نگاه هم بکنی بگو من گفتم باید میرفتی بازار قد ی انگشتر واست ارزش ندارم دیگه هیچی

2706