1428
1389

عکس پروفایل مردم رو میدزدی میزاری اینجا میگی خوشگلم ایا؟ عکس نتی میزاری میگی این منم پرنسس بابا

میری تو خیابون جلو ماشین مردم وا میسی میگی عکس جدید ماشینم که شوشو (شوهر نه ها شوشو) سورپرایز کرده

دوست من کمتر عکس پروفایل و اینستا این و اون رو بدزد کمتر عکس از نت بردار خداشاهده تابلو هست البته سریع ورمیداری مدرک جرم نمونه دست یه سری بچه باهوش چند بار ضایع بشید که بستون باشه

کدوم خوشگل میگی دوروزه همه اینجا زیبای خفته ن

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏....تیکر میذارم به وقت انتقال😐حسم میگه مثبت میشه😍

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

بابا آدم اینجا یچیزایی میبینه.یه طرز فکرای عجیب غریب و داغونی اینجا میبینه شاخ که خوبه، دم در میاره😅جوریم دفاع میکنن ازش در حد ناموسشون

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
1394
مثل اونی که دیشب عکس دختر خالشو گذاشت زخمیمون کنه عکسش یه دختر خارجی بود

کاش یکم قوه تشخیص داشته باشن اینا ادم دلش نمیسوزه بدونن حداقل چه عکسی می دزدن اینا باقیمانده نسل اونایی هستن عکس پروفایلشون انجلینا جولی بود اصرار داشتن خودشون هستن

ما ام هیچوقت باور نمی کنیم که عکس خودشونه واقعا یا نه حتی اطمینان ندارم که طرف مقابلم زنه یا مرد

اینو گل گفتی واقعا همانا اینجا زن هایی هستن با 6 تا بچه که بعدا معلوم میشه اسخر سیبیل تشریف دارن

1418
کیو میگی+عکس

ب خدا من وقیح نیستم عکس مردمو بردارم مخصوصا عکس یه بدبختی رو که خودش هم خبر نداره ی سری اسخر سیبیل مریض خنسی میان اینجا عکس مردم رو میزارن سریع هم پاک میکنند تابلو نشن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3260461/سلام-خوشگلا-حاجت-روایی-معجزه?page=1

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم
ملت روانیمون کردن دیگه از بس عکس فیک میزارن میگن ببین من انترم یا خواهرشوهرم بعد سر اینکه کی انترتر ...

😂😂😂😂😂😂

دل من دربه دره.         درمون دردش سفره.                         یه نفر نیس که یه شب مارو زیارت ببره.                السلام علی الحسین
1331