2703
2553
عنوان

من زيادي حساسم آيا؟😕

251 بازدید | 22 پست

من ودخترخاله هام خيلي باهم خوبيم هميشه توسختياشون بودم كمكشون كردم البته اوناكمتر

ميدونم بالاخره هرچيم باهم خوب باشيم وصميمي بازم مثل خواهرش نميشم براشون

(خودم تك فرزندم)

بعدديروز ديدم يكي ازدخترخاله هام بكگراند گوشيش عكسي بود كه من وخواهرش باهم داشتيم بغل هم ولي خب منوكات كرده بودفقط عكس خواهرخودش بكش بود😕بازاگه عكس تكيشوگذاشته بودناراحت نميشدم ديدم منوكات كرده ناراحت شدم

يكم دلم گرفته نميدونم چرا😕

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حساس نباش

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2720
2714

شوهر من یه دخترخاله هایی داره که اونا پولدارن همشون.بعد وضع شوهرم و خانوادش در حد اونا نیست.همیشه عکس گرفتنی اینارو کات میکنن میذارن تو اینستا.من خیلی بدم میاد ازین کارشون و هیچوقت عکس نمیگیرم باهاشون

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2706