2726
عنوان

پدرشوهر عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 1956 بازدید | 74 پست

خوشبختی دیگران،

از خوشبختی توڪم نمیڪند!

و ثروت آنان

رزق تو را ڪم نمیڪند

و صحت آنان هرگز

نمۍگیرد سلامتۍ تو را..

پس "مهربان" باش

و آرزو ڪن براۍ دیگران

آنچہ را ڪہ آرزو میڪنۍ براۍ خودت..

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official
عزیز پدرشوهر منم خیلی پولداره. ولی حتی کادو عروسی هم بهمون یه مبلغ خیلی ناچیز داد جوری که حتی روم نم ...

براتون خوشحالم بخاطر اینکه یه شوهر باعرضه داشتید اما شوهر من چی ؟! تو این ده سال حتی نتونست ماشین بگیره ، منم که از حیاتی ترین احتیاجات زندگیم همیشه زدم چون نداشتیم که اصلا خرج کنیم کارمندی بود و هیچ وقت نخواست شغل دومی داشته باشه از تنبلی و بی عرضگی هرچی بگم کمه حتی عرضه اینم نداره از باباش کمک بخواد یا حداقل اینقدر میان می مونن چیزی بگه بهشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عفریته!معلول!عوضی ! اشغال!نکبت 😀 جاری منم لابد اینا رو میگه و همین قدر شاکیه.. چون منم کمک مالی ...

اگه فرق میزاره به نظرم اون پول کاملا حرامه چون اه یکی دیگه پشتشه

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2728
اگه فرق میزاره به نظرم اون پول کاملا حرامه چون اه یکی دیگه پشتشه

نه نوش جونمه 😁😁

من که حرومی درش نمیبینم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
خوب شما زندگیت دست خودت بوده این بنده خدا میگه ماه به ماه 20 روز خونه اینها هستن سه نفر هزینه شون کم ...

خب می‌تونه با شوهرش صحبت کنه و این قضیه رو هم یه جوری حل و فصل کنه. منم تو این مورد خیلی مشکل داشتم. البته نه مثل استاتر بیان بمونن ولی دائم خودشون رو دعوت میکردن خونمون و انتظار سفره رنگین هم داشتم در حالی که وقتی من میرفتم خونشون نهایت غذایی که بهم میدادن یه ساندویچ مرغ خشک و خالی بود. اما اونو هم حل کردم با بی محلی بهشون و صحبت منطقی با شوهرم. الان سالی به بار با هماهنگی قبلی و اونم فقط برا عید دیدنی میان

من بهت حق میدم ....چرا بین بچه هاش فرق میزاره ....بعضیا زیادی طرف دخترشون هستن و پسرشون رو ادم حساب نمیکنن......اومدی خونه پسرت خوردی پاشیدی یکمم دست تو جیب کن ....پول داری اختیار مالت رو داری درسته ....ولی اینجام خونه عروس و پسرته ..خونه تو نیست بلند شی بیای و خرجم نکنی ....

نه نوش جونمه 😁😁 من که حرومی درش نمیبینم

حالا از من گفتن 

دل یکی دیگه رو بشکنن فقط به یکی کمک کنن از هر حرامی حرامتره 

مثل مادر شوهر من که تو خونه من به برادر شوهرم پول میده از هیچکدومشون نمیگذرم

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
براتون خوشحالم بخاطر اینکه یه شوهر باعرضه داشتید اما شوهر من چی ؟! تو این ده سال حتی نتونست ماشین بگ ...

مرسی عزیزم. سعی کن خودت زندگیت رو بسازی. بعضی مردا رو باید اداره کرد چون خودشون توانایی اینکه بتونن از خودشون ابتکاری برا بهتر شدن وضعشون نشون بدن رو ندارن

چه تحملی داری ..شوهرت هیچی نمیگه ..واقعا خسته کننده است مدت طولانی سه نفر خونت باشن تمام راحتی و اسایش و از ادم میگیرن

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves
نه نوش جونمه 😁😁 من که حرومی درش نمیبینم

نه عزیزم من نفرین کردم الانم واسه مریضی دخترش اومده اون دخترشم که مدام بهش کمک میشه شوهرش شایعه شده که معتاده اما اینا بروز نمیدن اه می‌گیره عزیزم دیر یا زود 

2706