2726
عنوان

پدرشوهر عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 1956 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خسیسه .بهش بگو شما که داری ۵۰ تومن میدی دخترت یه پولی هم بده به پسرت .

نمیشه قضاوت کرد

پدر مادر برای فرزنداشو فرق نمیزارن

این طرز صحبت مشخصه که اینا ناسپاس هستن

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2728
عزیزم عصبانیم کاش جای من بودی میفهمیدی تازه باردار هم هستم 

بچه سومته؟ 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ماهی دو تومن دارید، بچه چهار ساله هم دارید ، باردارم هستی.مهمونم دارید بیست روزه.میشه بپرسم چطوری ممکنه؟؟؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
به خدا قسم می‌خورم نمی‌دونم ولی با بدبختی 

لابد خود پدرشوهرت پول شام و غذا را داده دیگه

آره واقعا ولی نمی تونم ، وقتی پدرشوهرم پول دنیا رو داره و یک دونه پسر و شوهر منم کارمند با ماهی ۲ تو ...

عزیز پدرشوهر منم خیلی پولداره. ولی حتی کادو عروسی هم بهمون یه مبلغ خیلی ناچیز داد جوری که حتی روم نمیشه بگم چقدر بوده در حالی که به دختر خودش یه سرویس سنگین طلا و به داماد یه زنجیر گردن و دستبند به علاوه پول داد برا عروسیشون. روزی که با شوهرم ازدواج کردم یه کارمند ساده با ۸۰۰تومن حقوق بود. پدرش هیچجوری بهمون کمک نکرد. یه خونه ۱۰۰متری داشتیم با یه ۲۰۶. که همش رو هم شوهرم با وام خریده بود و ماهانه کلی باید پول واماش رو میداد. هیچوقت منتظر کمک از پدرشوهرم و حتی بالای خودم نبودم چون بابام هم وضعش خیلی خوبه و بدون چشم داشت کمک می‌کنه. همیشه به همون مقدار کم در امدمون قانع بودیم در عوض سعی و تلاشمون رو بیشتر کردیم. آنقدر تلاش کردیم و جنگیدیم برا زندگیمون که الان ۲,خونه بزرگ، ۲تا ماشین خوب ، یه خونه توی کیش، یه باغ ویلا و یه مغازه داریم. همش هم از تلاش خودمون به دست آوردیم. الان سرم بالاست و هر اتفاقی بیفته به راحتی جواب خانواده شوهرم رو میدم چون زیر دینشون نیستم. و قدر چیزایی هم که دارم میدونم چون با تلاش خودمون بدستش آوردیم. البته این وسط شانس هم خیلی آوردیم و شوهرم ارتقا شغلی گرفت و حقوقش از ۸۰۰تومن به چند میلیون تغییر پیدا کرد ولی خب صرفه جویی هم خیلی کردیم. چیزای عادی که خریدشون برا همه عادیه رو ما حتی نمیخریدیم تا بتونیم به اینجا برسیم. الانم در آرامش دارم نتیجه سختیایی که کشیدم رو میبینم

یعنی اختیار پول خودشو نداره یعنی کسی که پولشو نخواد بده حتی به پسرش سزاوار اینهمه توهینه؟؟؟؟؟؟

بله سزاوار بدترین از اینا هم هست چون پسر به حقه ، سزاوره چون ماهی ۲۰ روز خونه منه ، من از کجا آوردم تو این گرونی خرج کنم 

خانمها پول خودشونه درست. ولی غلط میکنن ماهی 20 روز خونه یه زن حامله اویزون میشن. اونم سه نفر. یا باید حداقل یه کمک بابت هزینه های خودشون بکنه یا غلط میکنه اینجوری مخل زندگی بقیه میشه. خونه پسرش هم فقط نیست. اسایش عروس گرفته میشه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
عزیز پدرشوهر منم خیلی پولداره. ولی حتی کادو عروسی هم بهمون یه مبلغ خیلی ناچیز داد جوری که حتی روم نم ...

خوب شما زندگیت دست خودت بوده این بنده خدا میگه ماه به ماه 20 روز خونه اینها هستن سه نفر هزینه شون کم نیست

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706