2726
عنوان

پدرشوهر عوضی

1956 بازدید | 74 پست

سلام اینقدر عصبانیم که خدا میدونه ، ده ساله عروس این خانواده نکبتی هستم هر ماه هم ماهی ۲۰ روز ننه و باباش با یه دختر معلولشون خونه ما تلپن ، الانم که حدود یه ماهی هست اینجان تا آخر مهر هم می مونن ، از شهرستان میان یه سره خونه من ، همین یه دونه پسر رو هم دارن البیته غیر از این دختر معلول یه دختر دیگه عفریته دارن که مشهد شوهر کرده ، پدرشوهرم خیلی مایه داره ولی دریغ از یه هزاری کمک تو این ده سال به ما ، آلانم دو ساله سرکار مون گذاشته ماشین برامون می‌گیره هی میگه ندارم بعد همین امروز همین یه ساعت پیش دختر اشغالش از شهرستان زنگ زد که ۵۰ میلیون پول می‌خواد پدرشوهرمم رفت بانک و واریز کرد 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عفریته!معلول!عوضی ! اشغال!نکبت

😀

جاری منم لابد اینا رو میگه و همین قدر شاکیه..

چون منم کمک مالی زیاد شده بهم توسط پدر شوهر😎

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
کاش یاد بگیریم به داشته های خودمون قانع باشیم و انتظار کمک از کسی نداشته باشیم تا اینجور مواقع اعصاب ...

آره واقعا ولی نمی تونم ، وقتی پدرشوهرم پول دنیا رو داره و یک دونه پسر و شوهر منم کارمند با ماهی ۲ تومن حقوق تو تهران با دوتا بچه 

2706