1428
1411
عنوان

پدرشوهر عوضی

778 بازدید | 74 پست

سلام اینقدر عصبانیم که خدا میدونه ، ده ساله عروس این خانواده نکبتی هستم هر ماه هم ماهی ۲۰ روز ننه و باباش با یه دختر معلولشون خونه ما تلپن ، الانم که حدود یه ماهی هست اینجان تا آخر مهر هم می مونن ، از شهرستان میان یه سره خونه من ، همین یه دونه پسر رو هم دارن البیته غیر از این دختر معلول یه دختر دیگه عفریته دارن که مشهد شوهر کرده ، پدرشوهرم خیلی مایه داره ولی دریغ از یه هزاری کمک تو این ده سال به ما ، آلانم دو ساله سرکار مون گذاشته ماشین برامون می‌گیره هی میگه ندارم بعد همین امروز همین یه ساعت پیش دختر اشغالش از شهرستان زنگ زد که ۵۰ میلیون پول می‌خواد پدرشوهرمم رفت بانک و واریز کرد 😐

واااا خدابه دور هرماه 20روزخونه شمان؟؟؟

چ زندگی ایه دیگه

�از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390

طرفدارشون نيستم مادرشوهر منم اگه هفته اي يكبار بياد خونمون اعصابم خورد ميشه چون خيلي نچسبه ولي اصلا از كلمه “دختر معلول” خوشم نيومد

روزگار؟! ميخندي؟ كمي حرمت نگه دار مگر نميبيني سياه پوش آرزوهايم هستم😥

عفریته!معلول!عوضی ! اشغال!نکبت

😀

جاری منم لابد اینا رو میگه و همین قدر شاکیه..

چون منم کمک مالی زیاد شده بهم توسط پدر شوهر😎

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1
1394

چرانمیرن سر خونه زندگی خودشون اه اینادیگه چقد نفهمن..رو دادی از اول؟

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کشورها مرز دارن،شهرها مرز دارن،آدم ها مرز دارن،تحمل کردن ها مرز دارن،مرز ها رو ببینین،خیلی از مشکلات واسه تشخیص ندادن همین مرزهاست....
کاش یاد بگیریم به داشته های خودمون قانع باشیم و انتظار کمک از کسی نداشته باشیم تا اینجور مواقع اعصاب ...

آره واقعا ولی نمی تونم ، وقتی پدرشوهرم پول دنیا رو داره و یک دونه پسر و شوهر منم کارمند با ماهی ۲ تومن حقوق تو تهران با دوتا بچه 

1427
چه خسیسه .بهش بگو شما که داری ۵۰ تومن میدی دخترت یه پولی هم بده به پسرت .

نمیشه قضاوت کرد

پدر مادر برای فرزنداشو فرق نمیزارن

این طرز صحبت مشخصه که اینا ناسپاس هستن

مائیم و مِی و مُطرب و این کُنج خراب...
عزیزم عصبانیم کاش جای من بودی میفهمیدی تازه باردار هم هستم 

بچه سومته؟ 

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1
1424