2703
2553
عنوان

بیاین میخوام یکم از عروس بی معرفت و بد ذاتمون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

و باز هم خب

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2720

ببخشید ولی برداره استباه کرده دخترهمیشه باید سنش کمتر باشه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2714

زد و عروس بزرگه حامله شد دو قلو پسر دیگه آقا حالا این عروس کوچیکه ما رو سررررویس کرد و حسادتش شروع شد نه یه تبریکی نه واسه مراسمات به دنیا اومدن بچه نیومد و تبریکم نگفت زد و خودشم حامله شد اونم پسر ناگفته نمونه که هییییچی بازم سیسمونی نیاورد و گفت ما رسممونه به بچه دختر سیسمونی میدیم

من نه جاری دارم

نه عروس داریم

نه خواهرشوهر دارم

برادرم و برادرشوهرم کوچیکن

مادرشوهرمم زن خوبیه

فامیل شوهرمم خوبن تقریبا کاری به کار کسی ندارن

ولی انقد دوس داشتم خواهرشوهر یا جاری داشته باشم 

همیشه هم میگم داداشم زن بگیره زنشو مثه خواهرم میدونم 

خواهرشوهر خیلییی باحاله مخصوصا اگر سنش به سن خودت نزدیک باشه😢خوش به حالتون

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
زد و عروس بزرگه حامله شد دو قلو پسر دیگه آقا حالا این عروس کوچیکه ما رو سررررویس کرد و حسادتش شروع ش ...

خخخخ ببخسید اینبار بهش بگید... خودتی

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706