2410
2553

اول بگم خودم هم خواهر شوهرم هم عروس الکی طرفداری عروسو نکنید ببینید حق با کیه طرف حقو بگیرین

اول اینکه ما دو تا عروس داریم این عروس کوچیکس کوچیکه که نه چون برادرام به فاصله ۴ ماه ازدواج کردن این عروسی که میخوام ازش بگم زن برادر کوچیکمه اما سه سال از برادرم بزرگتره و برادرم خودش ایشون رو پسندیده و ما هم به احترام برادرم با تمام احترام و تمام رسم و رسومات ایشون رو گرفتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خبب

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

ایشون پدرش به رحمت خدا رفتن و مادرشون گفت ما رسم داریم عقد باید منزل عروس باشه و پدرم گفت چشم و بهترین سفره عقدو دو تا لباس عروسو بهترین ارایشگاهو ۳ تا چادر عروسو کلیییییی خرید ایشونو عقد کردیم 

2714
ایشون پدرش به رحمت خدا رفتن و مادرشون گفت ما رسم داریم عقد باید منزل عروس باشه و پدرم گفت چشم و بهتر ...

خب

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
ایشون پدرش به رحمت خدا رفتن و مادرشون گفت ما رسم داریم عقد باید منزل عروس باشه و پدرم گفت چشم و بهتر ...

😕 چ خبره دوتا لباس عروس و 4 تا چادر 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

منم لایک کنید

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

مادرش ساز زدن که به برادرم ما رسم جهاز نداریم اینا بیچاره پدرم هم پسر زن میداد هم انگار دختر شوهر میداد خییییلی از جهاز دختر رو هم خرید عروس ما هم فقططططط یه سرویس خواب بدون تشک اورد با هزار منت

2706