1428
1411
عنوان

بیاین میخوام یکم از عروس بی معرفت و بد ذاتمون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1817 بازدید | 118 پست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

زد و عروس بزرگه حامله شد دو قلو پسر دیگه آقا حالا این عروس کوچیکه ما رو سررررویس کرد و حسادتش شروع شد نه یه تبریکی نه واسه مراسمات به دنیا اومدن بچه نیومد و تبریکم نگفت زد و خودشم حامله شد اونم پسر ناگفته نمونه که هییییچی بازم سیسمونی نیاورد و گفت ما رسممونه به بچه دختر سیسمونی میدیم

1436

من نه جاری دارم

نه عروس داریم

نه خواهرشوهر دارم

برادرم و برادرشوهرم کوچیکن

مادرشوهرمم زن خوبیه

فامیل شوهرمم خوبن تقریبا کاری به کار کسی ندارن

ولی انقد دوس داشتم خواهرشوهر یا جاری داشته باشم 

همیشه هم میگم داداشم زن بگیره زنشو مثه خواهرم میدونم 

خواهرشوهر خیلییی باحاله مخصوصا اگر سنش به سن خودت نزدیک باشه😢خوش به حالتون

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۱۱/۷/۹۸ صدای قلب قشنگتو شنیدم وجودم 😍لطفا یه صلوات واسه نی نی میفرستید سالم بیاد بغلم؟❤️خدایا قسمته همه منتظرا کن به حق علی و اولادش ، به حق حضرت رقیه و علی اصغر قسمت همه کسایی ک سالهاست منتظرن کن🙏

🙄🙄🙄چه عروسی 

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊
1394

ببخشید ولی خودتون خیلی پخمه اید شما پسرتونو داماد کردید یا عروس 😕 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

تولد برای بچش گرفت و عکساشو گداشت تو گروه ت

ل گر

ام و همه تبریک من واسسسسه اولین بار گفتم این همه تجملات و خرج چرا مارو دعوت نکردییییی دیدم اومد تو خصوصی بهم گفت زهرا چرا ما رو تو جمع قرمز کردی داداشت پول نداشت زیاد مهمون دعوت کنم

1391
تولد برای بچش گرفت و عکساشو گداشت تو گروه ت ل گر ام و همه تبریک من واسسسسه اولین بار گفتم این همه ...

داداشته از بس رو داده بهش

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊

دبگه ما بهمون بر خورد و ولی باز پامانم گفت ولش کن دعوا راه نندازید بزارین هر جور خوشن باشن  و اینا زد خواهرم پاشو عمل کرد مشگل واریس داره ۳ روز بیمارستان یه پا نشد زنگ بزنه حاله خواهرم رو بپرسه حالا عروس بزرگه اونقد خانومه دو قلو هاشو گذاشت پیش مادرش اومد خونه خواهرم کمک حالا ما توقع نداریم اون خانومی کرده

تاپیک آخرمو یه سربزنین درمورد همین موضوعه    

خب عزیزم نخون  برو ی تاپیک ک چیز اموزنده داشته باشه سایته دیگه هیچ قانونی هم نیس ک گفته باشه درددل نکن 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   
1437