1428
1389

اول بگم خودم هم خواهر شوهرم هم عروس الکی طرفداری عروسو نکنید ببینید حق با کیه طرف حقو بگیرین

اول اینکه ما دو تا عروس داریم این عروس کوچیکس کوچیکه که نه چون برادرام به فاصله ۴ ماه ازدواج کردن این عروسی که میخوام ازش بگم زن برادر کوچیکمه اما سه سال از برادرم بزرگتره و برادرم خودش ایشون رو پسندیده و ما هم به احترام برادرم با تمام احترام و تمام رسم و رسومات ایشون رو گرفتیم

خوب

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊

خب

من زنی هستم حساس،لجباز،لوس و تو مردی هستی که تمام این معادلات را در من بهم میزنی😍                 بهترین تاپیک لاغری رو پیدا کردم😍و دارم به کمکش لاغر میشم توصیه میکنم همه با ما همراه باشید😊وزن فعلی ۵۹.۷۰۰ وزن هدف ۵۰ اگه ۴۹ بشه هم که عالیههههه😎59.700👈58.600👈58.100

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

خبب

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
1436

ایشون پدرش به رحمت خدا رفتن و مادرشون گفت ما رسم داریم عقد باید منزل عروس باشه و پدرم گفت چشم و بهترین سفره عقدو دو تا لباس عروسو بهترین ارایشگاهو ۳ تا چادر عروسو کلیییییی خرید ایشونو عقد کردیم 

ایشون پدرش به رحمت خدا رفتن و مادرشون گفت ما رسم داریم عقد باید منزل عروس باشه و پدرم گفت چشم و بهتر ...

خب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
1394
ایشون پدرش به رحمت خدا رفتن و مادرشون گفت ما رسم داریم عقد باید منزل عروس باشه و پدرم گفت چشم و بهتر ...

😕 چ خبره دوتا لباس عروس و 4 تا چادر 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

مادرش ساز زدن که به برادرم ما رسم جهاز نداریم اینا بیچاره پدرم هم پسر زن میداد هم انگار دختر شوهر میداد خییییلی از جهاز دختر رو هم خرید عروس ما هم فقططططط یه سرویس خواب بدون تشک اورد با هزار منت

1418

و باز هم خب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391