2410
2553

حسش نیس

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم پسر خالمه بعد من رفتع بودم حموم از حموم ک اومدم نمیدونستم اومده خونمون با صدای خیلی بلند داشتم لب کارون... رو میخوندم یهو دیدم یکی وسط سالن غش کردم همونجا زدم زیر گریه که روز بعدش اومدن خواستگاری😁

2720

تو محضر بودیم برای عقد یه بنده خدایی  ,فیلمبردار داشت با کلی حس اروم این ور اون ورمیرفت  وفیلم میگرفت ،یهو پاش گرفت ب یه چی میخواست پخش شه با دوربینش😂😂😂منم اصلا نمیتونم نخندم 

چرا امضات کم رنگه  
من شوهرم پسر خالمه بعد من رفتع بودم حموم از حموم ک اومدم نمیدونستم اومده خونمون با صدای خیلی بلند دا ...

از حموم اومدي بيرون ديده و پسنديده

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
2714

همین دیروز رفتم سونو قبل گفته بودن بچم احتمالا دختره دیروز گفتن صد در صد پسره هنوز تو شوکم 😓😓 دلم میخواست کسی که سونو میکنه رو خفه کنم 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
من شوهرم پسر خالمه بعد من رفتع بودم حموم از حموم ک اومدم نمیدونستم اومده خونمون با صدای خیلی بلند دا ...

لب کارونه کار خودشو کرده 😂😂

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 

۱۳ بدر بود مامانم به من و پسر داییم  گف برین ظرفارو بشورین استکان و اینا بود اون کف میزد من اب میکشیدم ک اخری رو اب کشیدم اون منتظر بود دستاشو بشوره ک من یه مشت اب ریختم رو صورت مبارکش 😂😂اونم یه لیوان ک توش اب بودو برداش میخواس بریز روم منم عقب عقب داشتم میرفتم هی میگفتم نریزیااا توروخداا😐😐اونم هی میومد جلو تر من عقب تر ک پام گیر کرد به شلنگی ک از کپسول به کباب پز کشیده بودن ... شاااارااپ با ک...و... ن افتادم 😶😶😶😶😶😶بعد حالا غش میکرد از خنده ولی لامصب خیلی دردم گرف

خانومای جیگر دعا کنین کنکورمو خوب بدم 😘😘الهم صل اله محمد وال محمد 😎
2706