2703
2553

.

همینطوری که بخودت احترام نمیذاری میای توی تاپیکی که دوس نداری انتظار نداشته باش من احترامتو داشته باشم،نمک،بامزه،مزه پرون 😏😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ن

من رفتم انصراف بدم پول میخواست هیچی ندادم ول کردم اومدم انصرافمم تموم نکردم یه بارم پیگیر نشدن ببینن من کجام😐

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2714
😂😂😂😂😂😂 نه بابا من انصراف دادم برگشتم خونه بعد به خانواده ام گفتم چیکار کردم 😂😂😂

اخه میخوام کنکور بدم

همینطوری که بخودت احترام نمیذاری میای توی تاپیکی که دوس نداری انتظار نداشته باش من احترامتو داشته باشم،نمک،بامزه،مزه پرون 😏😉

کاش من ادامه تحصیل نمیدادم در عوض میرفتم مهارت های مختلف و اونایی که بهشون علاقه دارم رو میگذروندم و بلد میشدم.زمان ما همه میگفتن به هر قیمتی شده برو دانشگاه و رشته مهم نیستو... اصلا به آینده شغلی فکر نمیکردیم حالا که سنم بالا رفته تازه باید شروع کنم به مسیریابی برای آیندم

کاش من ادامه تحصیل نمیدادم در عوض میرفتم مهارت های مختلف و اونایی که بهشون علاقه دارم رو میگذروندم و ...

هروقت شروع کنی بردی عشقم

واسه مرخصی تحصیلی زایمان امروز رفتم ک این ترم و مرخصی بگیرم گفتن هر وقت زایمان کردی بیا کارات و بکن ...

برای چی این ترم هنوز خیلی مونده که

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706