2733
2739
عنوان

بچه ها مامان عشقم زد زیرش حالم بده بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2466 بازدید | 200 پست
توی این ۵ سال که دوست بودی چیکار کرد تونست ماشین بخره؟؟ سرمایه جمع کنه؟؟

میگم خرج خانواده اش رو میداد که یهو ی داماد پولدار گیرشون اومد دیگه مهرداد یادشون رفت

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها این خانم الان ناراحته جای اینک بهش بگین بچس پرو فلان دلداری بدین بد نیست🤗

واااای خدا دمت گرم یکی پیدا شد ای کاش بودی اینجا 

2731
بیست و نه سالشه هنوز کار نداره؟؟؟؟؟؟ اصلا مرد زندگی نیست پس ما هم اول ازدواج هیچی نداشتیم هیچ کسم کم ...

۳تا کار داره،یعنی عاشق قضاوت کردناتونم

بعدم منم نامزدم داره خودش کار میکنه ولی بدون حمایت پدر و مادر درس کردن ی زندگی وحشتناک سخته یه مرد و ...

اخ دمت گرم خدا یکی پیدا شد بفهمه من چی میگم

اگ نظر منو میخای فلا صبر  کن چون حس میکنم خانوادت مث خانواده منن و خب بدون پشتوانه نمیدنت چرا چ ...

قرض نبود عزیزم پول کاری بود کار میکنن باهم

امیدوارم هیچ وقت خانوادت این کارو باهات نکنن که قلب بگیره که نفست دیگه بالا نیاد  خیلیه هم خون ...

ببین مادرشوهر منم همین بود  . حتی عروسیشم نمی خواستن بیان . شوهرم منو میخواست اینا میگفتن سنت کمه ماهم نمیتونیم بهت پولی بدیم شوهرمم گفت باشه من از شما هیچیییی نمیخوام فقط به عنوان والدینم بیایین برام خاستگاری همین دیگه هیچیی نمیخوام اوناهم گفتن باشه و شوهرمم سر حرفش موند دیگه هیچ توقعی ازشون نداشت اینا هم همیشه حرصشون میگرفت تازه توقع داشتن شوهرم بهشون پولم بده وقتی دیدن شوهرم رفت سر کار انقدر حرصشون گرفت گه چرا مجرد نموند که خرج مارو بده ولی خب شوهر من روی پای خودش وایستاد بهشون ثابت شد.  رفت سر کار خودش عروسی گرفت طلا خرید ماشین خرید خونه خرید همه رو خودش بدون کمک هر بار فقط می دیم چطوری  مادرشوهرم قیافه ش عوض میشه ... اینطوری خیلی بهتره هیچ وقتم منت کسی بالا سر آدم نیست

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2738
اگه سه تا کار داره پس واسه چی پول میخواین واسه ی خانوادت او رو بهش نمیدن؟؟؟؟

چون پدرم گفته نه گفته باید داشته باشه بیاد جلو فقط کار کافی نیست

ببین مادرشوهر منم همین بود  . حتی عروسیشم نمی خواستن بیان . شوهرم منو میخواست اینا میگفتن سنت ک ...

مال چند سال پیشه؟الان قیمت طلا چنده؟؟؟ی پراید ۵۰میلیون پولشه 

چه عجب حالم بدتر شد با این تایپک  ۲۹،۲۲

فعلا سعی کنید ارامشتونو حفظ کنید تو عصبانیت ممکن خراب ترش کنید ولی بیشتر دست دوست‌ پسرته یه چند روز دیگه بره به مامانش بگه من رو حرف شما حساب کردم درست نبود اینطوری رفتار کنید من میخوام زندگی‌ تشکیل بدم‌و نیاز به کمکتون دارم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
فعلا سعی کنید ارامشتونو حفظ کنید تو عصبانیت ممکن خراب ترش کنید ولی بیشتر دست دوست‌ پسرته یه چند روز ...

باشه مرسی حالم خیلی بده خیلی

😶😶😶 وظیفشون نیست.پایه های زندگی تون را با دستای خودتون بسازید چشمتون ب دست کسی نباشه جز خدا.پسری هم ک حرف از خودکشی میزنه یک چندین سال دیگه وقت میخاد تا بزرگ بشه 

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706