2726

بچه ها زد زیر حرفش که قرار بود پول بده بهمون 

بچه ها حالم بده دوست پسرمم رفته بیمارستان تنهایی بی کس بی هیچ یار و یاروی 

بچه ها چیکار کنم؟؟؟؟حالش خیلی بده؟؟؟هیچ کس رو نداره نه خواهری نه مادری نه کسی بچه ها هیچ کس رو نداره هیچ کس هیچ کس نیست که مهرداد براش مهم باشه بچه ها توروخدا ی راهی بزارین جلو 

دلم میخواد زنگ بزنم هرچی دهنمه به مادرش بگم بچه ها چیکار کنم توروخدا بگین؟؟؟اون گفته بود الان پول میدیم مغازه بزنین بعد صفر هم میریم جلو الان میگه وام ازدواج دارین که واااای خداااا 

بچه ها حالم داغونه دوست پسرم میگه خودمو میکشم الان زنگ زدم نمیتونست نفس بکشه تو بیمارستانه 

بچه ها توروخدا چیکار کنیم؟؟؟بهش گفتم شب بره لباساشو جمع کنه از اون خونه بره برای همیشه 

مادرش هیچی نگفت وقتی این حرف رو زدم مهرداد میگه خوشحال شد انکار ی نون خورش کمتر میشه 

بچه ها توروخدا چیکار کنم به کجا متوسل شن ؟؟؟؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روی پای خودتون باشین بعد ازدواج کنین 

بقیه وظیفه ندارن اگر هم کمکی کنند لطف کردن 

من از پدر خودم هم جهیزیه نگرفتم خودم شاغل بودم 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

اخه الان شما که نسبتی با این اقا ندارین رابطه مادر و پسره خودشون میدونن پسری که ب ا کار متکی به این و اونه قابل اعتماد نیس

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

به نظرم نباید لج کنه و تند بره با آرامش و صلح کارتون رو جلو ببرید نه با دعوا

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706