2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣🤣

بهترین راه اینه که به پسرتون کمک کنین مستقل بشه و نیاد ور دل شما با زنش

بذارین برن

نچسبین

همون خونه رو اجاره بده پولشو بده بهش خونه بگیره یا همون واحد رو بفروش بده بره خونه بخره

این بزرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررگترین لطف به پسره

خدا عاقبت ما پسر دارا رو به خیر کنه.  سراغ بگیری میگن کلافمون کرد نگیری میگن مرده زنده ما رو ن ...

عزیز من...شما به تعادل رفتار کن...

منم ک نمیگم بدن...خیلیم خوبن..و خیلیم هوامونو دارن.دوستمون دارن...منم دوستشون دارم واقعا.

ولی دلم میخواد سرم تو لاک خودم باشه.

مادرشوهر من دیشب میگفت اومدم پیشت تنها نباشی...چون خودم از تنهایی اذیت میشدم.

ولی من اذیت نمیشم.من لذت میبرم.

من شاید یه کارایی داشته باشم ک نخوام اونا بفهمن...

2728
میگع ناهار چی داری؟؟حالا منم تا صبح بیداااار... دیر خوابیدم...تازه میخوام ناهار درست کنم... ینی اب ...

میدونی چیکارکن؟از فردا خودت زنگ بزن بگو سلام ناهار چی دارین بعد ساعت خوابش کِیه؟اونموقع بزنگ انقد زنگ بزن خسته شه...

دیدی جواب نمیده این کار..بردار شماره اشو تو گوشیت بزار تو لیست سیاه راااحت..بگو نمیدونم چرا زنگ نمیخوره و اینا یه حرف درست کن دیگه

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
[QUOTE=105447979]باید تو هر چیزی تعادل داشت ک ایطور نگن[/QUOTE یک هفتس که به مادرشوهرم گفتم باردارم ...

نه اون بی فکره.

منم تا۵ماه وبارداشتم بخدا غذادرست کردن برام زجراور بود ی بار تعارف نزد بگه من برات غذا درست میکنم توی حیاطیم.

برای رفع مشکلم دعا کنید ...خیلی گرفتارم
میدونی چیکارکن؟از فردا خودت زنگ بزن بگو سلام ناهار چی دارین بعد ساعت خوابش کِیه؟اونموقع بزنگ انقد زن ...

زنگ میزنه خونه..گاهی جواب نمیدم...میگه بخ برادر شوهرم زنگ بزن موبایلش...جواب ندم...میان بالا انقدر در میزنن...

زنگ میزنه خونه..گاهی جواب نمیدم...میگه بخ برادر شوهرم زنگ بزن موبایلش...جواب ندم...میان بالا انقدر د ...

با خدااا خودت ظهور کن چقد سمجهههه

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
2738

اي خواهر دل خوشيا من تو زير زمين ميشينم درها هميشه چهارطاق بازه تمام رفت وامد رصد ميشه جارو پارو بشور بساب بپز لباس اتوبده خونه تكوني كن همه بامنه تازه باتمام اينها مادرشوهرم هميشه ي خداتوقيافه است فك كن اون خانووم توقيافه است تولاك خودشه به من رونميده اون وقت من دست تو سفره ي اون دراز ميكنم 

مثلا میخواد از کارات سردربیاره

والا من مادر شوهرم باید خونمون ..رودربایستی نداریم ..من پامیشم کارامو میکنم ..

یکی دوروز نیست که .اون بشینه منم بشینم...

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
مثلا میخواد از کارات سردربیاره

نه بابا...میشناسمش..ولی عادت بدی دارن...

همش تقصیر شوهرمه...همون اول گفتم در ورودی پایین ببند...ک مستقل شیم...

که اگ خواستیم بریم خونشون...مثله مهمون لباس بپوشیم...بریم کوچه بعدی خونشون...

نه اینکه تو دهن هم باشیم.

واقعا کاش مردا بیشتر به فکرمون بودن.

ولی میگه زشته...پشت سر ادم حرف در میارن...

اینا انقد ک به فکر حرف مردمن..فکر زندگیشون نیسن

عزیز من...شما به تعادل رفتار کن... منم ک نمیگم بدن...خیلیم خوبن..و خیلیم هوامونو دارن.دوستمون دارن. ...

خب مادر شوهرت چجوری باید بفهمه ؟ 

اگه شب تنها بزارم نمی گی هیچکس نگفت من تک و تنها چه کار میکنم ؟ 

2706