2726
عنوان

زنجانیا بیاین

385 بازدید | 34 پست

دروازه رشت دقیقا کجاست؟ توو گوگل مپ میزنم میاره میدون بعثت🤔

از نظر فرهنگی و محیط چطوره؟

اجاره خونه در چه حدیه اونجا؟

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ميخواي بياي زنجان ؟ چه قدر پول پيش داري ؟

آره. میخوایم بیایم دروازه رشت. کجاست دقیقا؟ گرونه؟ از نظر فرهنگی و محیط چطوره

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
شوهر من زنجانی  من هم تو رفت و آمدم سوالی داری بپرس

دروازه رشت دقیقا کجاست؟ از نطر فرهنگی و محیط چجوریه؟

مامیخایم ازینجابریم شمامیاین اینجا؟!اینجاخبری جز گرونی و فقراقتصادی و بیکاری و...نیست.اجاره خونه هاهم سربه فلک کشیدهپول خونشونو میخان.ازمن میشنوی هرکجامیری تو این خراب شده نیا.این شهر دیگه شهرسابق نیست. تو گرونی به بقیه شهرا گفته زکی بکش کنارسالارت اومدآره آبجی اینجوریاس😐

شهر خوبیه مردمش خوبن یه کم چشم هم چشمی شون زیاده  دروازه رشت هم تقریبا وسط شهره قیمت های خونه ...

ممنون عزیزم

مامیخایم ازینجابریم شمامیاین اینجا؟!اینجاخبری جز گرونی و فقراقتصادی و بیکاری و...نیست.اجاره خونه هاه ...

ما میخوایم تهرانو ول کنیم بیایم اونجا😅

آره. میخوایم بیایم دروازه رشت. کجاست دقیقا؟ گرونه؟ از نظر فرهنگی و محیط چطوره

ازنظرفرهنگی بدک نیست.محیطشم ک داخل شهره دیگه ی جورایی پرسروصدامیشه.البته بستگی داره شماکدوم منطقش بیای.ازلحاظمالیمشکلی نداری بیا برو شهرک کارمندان یا وحیدیه.انصاریه. جاهای باکلاسمون وگرونمون اینان.خاله خودم شهرک کارمندان میشه خوب مالیه لامصب دنج و آروم خونه های ویلایی لوکس وآدمای بافرهنگ

ازنظرفرهنگی بدک نیست.محیطشم ک داخل شهره دیگه ی جورایی پرسروصدامیشه.البته بستگی داره شماکدوم منطقش بی ...

ممنون عزیزم💗

2706