2726

سلام من ۲ ماه تو اقدام هستم آزمایش دادم همه چیزم نرمال بود .ده روز پیش آخرین روز پریودم بود که یک شب درمیون رابطه داشتیم حالا بعد از ۱۰ روز پریود شدم !!!اصلا تاحالا انقد زود پریود نشده بودم میشه لطفا اگه تجربه ای دارین کمک کنین ؟دلیل این همه جلو افتادن چیه؟

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

خونریزیت شدیده؟ یا در حد لکه بینی؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ماه اول اقدامم...نمیدونم حالا چی میشه ولی خیلی شندیدم ک نمیدونم واقعا علتش چیه اکثر افراد بعد اقدام بارداری تنظیم پریودی بهم میریزه فکر نمیکنم چیز مهمی باشه نترس 

2728

[QUOTE=105446015]خونریزیت شدیده؟ یا در حد لکه بینی؟ 

نه لکه نیست از صبح ساعت ۵.۳۰ تا الان که ادامه داشته اگه لکه بینی بود باید تا الان تموم شده بود

عزیزم اگه مقدار کمه و یا کمرنگه لک لانه گزینی بوده به شرطی که یکی دو روز باشه و تموم بشه

اوایل اقدام پریچدی خیلی عقب جلو میشه و از تاریخ اصلی خودش خیلی عقب و جلو میشه طبیعیه عزیزم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   

میگن زمان اقدام هورمونا بهم میریزه بعضیا زود میندازن بعضیا عقب میندازن بستگی به بدن طرف داره

حالا یه دکتر برو ببین چی میگه

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
عزیزم اگه مقدار کمه و یا کمرنگه لک لانه گزینی بوده به شرطی که یکی دو روز باشه و تموم بشه اوایل ا ...

خدا خیرتون بده ممنون یه کمی ترسیدم گفتم امروزم پنج شنبس متخصصا نیستن نکنه چیز مهمی باشه چون از صبح منتظرم تموم شه

واسه منم دعا کنید خداکنه تو اولین اقدامم باردار بشم ک من بعدجور استرسیم

انشالله به امید خدا که هر چه زودتر یه نی نی خوشگل بیاد تو دامنتون 

2706