1428
1389

سلام من ۲ ماه تو اقدام هستم آزمایش دادم همه چیزم نرمال بود .ده روز پیش آخرین روز پریودم بود که یک شب درمیون رابطه داشتیم حالا بعد از ۱۰ روز پریود شدم !!!اصلا تاحالا انقد زود پریود نشده بودم میشه لطفا اگه تجربه ای دارین کمک کنین ؟دلیل این همه جلو افتادن چیه؟

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?

خونریزیت شدیده؟ یا در حد لکه بینی؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

منم ماه اول اقدامم...نمیدونم حالا چی میشه ولی خیلی شندیدم ک نمیدونم واقعا علتش چیه اکثر افراد بعد اقدام بارداری تنظیم پریودی بهم میریزه فکر نمیکنم چیز مهمی باشه نترس 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432

[QUOTE=105446015]خونریزیت شدیده؟ یا در حد لکه بینی؟ 

نه لکه نیست از صبح ساعت ۵.۳۰ تا الان که ادامه داشته اگه لکه بینی بود باید تا الان تموم شده بود

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?

عزیزم اگه مقدار کمه و یا کمرنگه لک لانه گزینی بوده به شرطی که یکی دو روز باشه و تموم بشه

اوایل اقدام پریچدی خیلی عقب جلو میشه و از تاریخ اصلی خودش خیلی عقب و جلو میشه طبیعیه عزیزم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   

میگن زمان اقدام هورمونا بهم میریزه بعضیا زود میندازن بعضیا عقب میندازن بستگی به بدن طرف داره

حالا یه دکتر برو ببین چی میگه

خدایا کی میشه منو مادر کنی...خداجونم خیلی منتظرم یقین دارم که منم روزی مادر میشم 
1376
عزیزم اگه مقدار کمه و یا کمرنگه لک لانه گزینی بوده به شرطی که یکی دو روز باشه و تموم بشه اوایل ا ...

خدا خیرتون بده ممنون یه کمی ترسیدم گفتم امروزم پنج شنبس متخصصا نیستن نکنه چیز مهمی باشه چون از صبح منتظرم تموم شه

واسه منم دعا کنید خداکنه تو اولین اقدامم باردار بشم ک من بعدجور استرسیم

انشالله به امید خدا که هر چه زودتر یه نی نی خوشگل بیاد تو دامنتون 

چیزی نیس گلم توی اقدام همه چی اولش بهم میریزه 

ممنون دوست عزیز چون همش ده روز بود که تموم شده خیلی نگران شدم 

1387
ممنون دوست عزیز چون همش ده روز بود که تموم شده خیلی نگران شدم 

میشده روز ۱۷ دوره ات که اشکال نداره

اگه خدا بخواد ان شالله ماه دیگه باردار میشی چون جلو انداختی

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم