1421
1411
😂😂😂😂😂😂

پسرت خوبه ؟ چهار دست و پا میره ؟

پسرت ۳ روز از پسر من کوچیکتره 😍😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
مجتمع ماهم خیلی بزرگه ۱۰طبقه هست ۱۲واحده.ورودیش اینانگهبان داره ۲۴ساعته هست نگهبان

ما ۱۴ تا ساختمونیم هر کدوم ۱۰ طبقه بعضیا طبقه ای دو واحدی بعضیا چهار واحدی تقریبا فک کنم حدود ۵۰۰ ۶۰۰ واحد میشیم 

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436
1394

ماهی 50.البته اونجا زندگی نمیکنیم خالیه

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.
1387
پسرت خوبه ؟ چهار دست و پا میره ؟ پسرت ۳ روز از پسر من کوچیکتره 😍😍

اوخی خداحفطش کنه😍

نه پسرم هنوز نمیره.

نمیشینه هنوز نگرانم

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍
چرا از واحد خالی ها شار.ژ میگیرن

نمیدونم.آخه گاهی میریم یه شهر دیگست

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.
1331