2737
2734

بیاید یه چاره کنیم لاغر بشیم😭

دیروز یه دمنوشی برا خودم درست کردم معرکه تا مرگ رفتم ولی گلاب به روتون فقط چربی دفع کردم😳

خیلی سبک بودم امروز😂😂😂

هرکس هر راهی بلده یا داره امتحان میکنه بگه لطفا ممنونم😳

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منکه توان ندارم فقط میخوام بشینم یه گوشه غصه بخورم

همش حس میکنم این ارزو رو به گور میبرم

خسته شدم از بس عین بادکنک هی باد شدم هی خالی شدم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

من قدم 180 وزنم 85کیلو😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2706