2726
عزیزم مرغ تیکه یعنی جوجه منظورته؟تو سیخ چوبی بزن بزار رو توریش یا همینحوری بدون سیخ رو توریش بزار طب ...

نه منظورم رون وسینه جداس .کجابزارمش سینی بالایاپایین ؟کدوم المنت بزنم .برای شیرینی ویاغذاالمنت پایین میزنن؟

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
نه منظورم رون وسینه جداس .کجابزارمش سینی بالایاپایین ؟کدوم المنت بزنم .برای شیرینی ویاغذاالمنت پایین ...

من توتسترم خودش روش عکس غذا هست میزنم روش خودش دما وهمچی هست فقط من میزارم وسط دمای برای کیک که ۱۴۰و۶۰دقیقه هست .برای پیتزا  زده 180و۲۵دقیقه که اگه نونش از این اماده ها باشه با ده دیقه امادس باید هی نگا کنی دیگه که نسوزه .من تابحال ران وسینه نزاشتم توستر .جوجه وپاچین گذاشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من توتسترم خودش روش عکس غذا هست میزنم روش خودش دما وهمچی هست فقط من میزارم وسط دمای برای کیک که ۱۴۰و ...

در حین پخت میشه در توسترو باز کرد؟ یا باید اجازه بدیم تایمش تموم بشه؟.

توی ترافیک ذهنم تو یک آهنگ آرومی 💑❤
من توتسترم خودش روش عکس غذا هست میزنم روش خودش دما وهمچی هست فقط من میزارم وسط دمای برای کیک که ۱۴۰و ...

جوجه روچنددقیقه میزاری توتوستر؟روسینی توریش میزاری ؟المنت پایین میزنی ؟برای تمیزکاری توسترچیکارکنم بایدبزارم سردشه بعدتمیزکنم؟

2728

برای کیک نیم ساعت اولو نباید بازکمی ولی برای مرغ من باز میکنه با یک خلال دندون یا چنگال هی بزن ببین پخته یانه 

بازکه میشه کردمن بازکردم دیدم نپخته یک ساعته😑😑😕😕

جوجه روچنددقیقه میزاری توتوستر؟روسینی توریش میزاری ؟المنت پایین میزنی ؟برای تمیزکاری توسترچیکارکنم ب ...

من چندبار درست کرذم خیلی طول کشید یک ساعت اپلش ابیایه مرغ میریزه کف اون سینی زیرش بعد خودش دوتا المنتا بالا وپایین روشن میشه کم کم میپزه بعد میاریم بیزون تو یک قابلمه یکم کره میریزم میزارم روگاز .من رو منقل بیتشر دوسدا م واسه همین دوبار درست کردم دیدم خیلی طول میکشه رو منقل تو تراس میپزم .اره بزار سرد شه بعد تمیز کن اون سینی زیرش که اب  مبریزه رو  درمیاد بیاربیرون بشور با اسکاچ  داخلمش با دستمال نمدار تمیز کن .رو توریش میزارم یکبار باسیخ چوبی گذاشتم یکبار بدون سیخ چیدم رو توریش

من چندبار درست کرذم خیلی طول کشید یک ساعت اپلش ابیایه مرغ میریزه کف اون سینی زیرش بعد خودش دوتا المن ...

من توظرفش گذاشتم .بایدروتوری میزاشتم سینه ورونو؟چیاروروسینیش میزاری بپزه