2737
2734
عنوان

بتای ۱۵‌روز بعد تاخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 65 پست
الهی عزیزم ببخشید  خدا بهترین رو نصیبت کنه

قربونت عزیزم.ایشالا هفت هشت ماه دیگه که استراحت کنم بازم اقدام میکنم البته الانم مشکوکم.چون دیروز موعدم بوده و هنوز خبری نیست.ماه پیش یکم شدم ولی اگه موعد قبلم برسه و نشم ینی حاملم من هیچوقت به موعد ماه قبلم نمیرسه پریود میشم.سیکلم بیست و هفت روزست

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
قربونت عزیزم.ایشالا هفت هشت ماه دیگه که استراحت کنم بازم اقدام میکنم البته الانم مشکوکم.چون دیروز مو ...

من امروز ۲۶ ام بود دو روژ جلو انداختم پری اومد تازه چقدر این ماه دوا درمون کردم ولی نشد که نشد 

کاش حداقل شوهرم همراه بود یه آدم بی منطق بی ادب

البته همه مردا همینن 😭😭😭

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز ۲۶ ام بود دو روژ جلو انداختم پری اومد تازه چقدر این ماه دوا درمون کردم ولی نشد که نشد  ...

عزیزم ناراحت نباش.امیدت به خدا باشه.هرچی خدا بخواد همون میشه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728
وای خدا منم یک ماه از سقطم گذشته ینی احتمال داره حامله باشم؟

اره چراکه نه من که بافاصله یماهه باردارشدم تازه سقطمم رمضون بود روزم گرفتم

درگیر حسی بودم که میدونسم یه بازیه ولی موندم که ببازم
ایشالله پسر دار بشی عزیزم ازمایش خونم مشخص میکنه بچه پسر یا دختر دو دوماهگی از سردی و گرمی خون خودشم ...

چه ازمایشیه عزیزم اخه بمن گفتن تعیین جنسیت ۶۰۰تومنه

2738
آره هی میگه خستم خوابم میاد و    بهونه میاره

ای بابا چ بد حتما خسته میشه ولی خودت برو سمتش کاری کن تحریک شه لباسای لختی بپوش

اون طور که من شنیدم،ازوقتی فهمیدی بارداری،شر وع کنی به توت  فرنگی خوردن،بچه پسر میشه.امتحان کن ...

جنسیت الان مشخصه عزیزم ..بستگی داره اسپرم که همیشه y  هست با تخمک x   لقاح پیدا کرده یا با تخمک y 

اگه حاصل لقاح xy  بشه جنست مذکره ولی اگه حاصل لقاح xx  باشه جنسیت مونث میشه ..الان هر چی هست دیگه هست 😀  

ای بابا چ بد حتما خسته میشه ولی خودت برو سمتش کاری کن تحریک شه لباسای لختی بپوش

هر چی خودمو بهش میچسبونم فایده نداره

بوسم میکنه و ...ولی بعد بلند میشه میره😏

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
چه ازمایشیه عزیزم اخه بمن گفتن تعیین جنسیت ۶۰۰تومنه

نه یه خانومی اینجا گفتن با 25 تومن یه ازمایشه سادس سردی گرمی خون رو مشخص میکنه و جنسیتو میگه باز به دکترت بگو خودش میگه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706