2733
2734
عنوان

بتای ۱۵‌روز بعد تاخیر

862 بازدید | 65 پست

سلام بچه ها من بتام بعد ۱۵‌روز تاخیر که آز دادم شده ۸۴۴۴..بنظرتون زیاده یانه؟اخه میگم بتا هر ۴۸ساعت زیاد میشه..لطفا راهنماییم کنین

درگیر حسی بودم که میدونسم یه بازیه ولی موندم که ببازم

نه خوبه مبارکهههههه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شما بتات یادته و اینکه چن روز بعد تاخیر آز دادی

من روز موعدم بتا دادم ۱۲۴۰ بود

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
مرسی عزیزدلم..میشه از رو بتا جنسیتو تشخیص داد من خیلی استرس دارم اخه ی دختر دارم

نه فکر نکنم. از خدا بخواه اول بچه ی سالم و صالح بده بعد هم اگه سلاح دونست جنسیتش اونی که میخوای بشه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

مبارک باشه عزیزم واسه منم دعا کن گلم لطفا

سونو ندادی هنوز ؟؟؟شاید دوقلو باشه

چون خواهر من بعد از ده روز تاخیر از داد ۵۴۰ بود باشم صحیح و سالم اومد دنیا الان چهارسالشه

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
2738

من اصلا به بتا متا نگاه نکردم چرا خب از دادی بارداری دیگه دیگه یکی دوهفته بعد میری سونو میدی دیگه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706