2726

خواهرشوهرم اسباب کشی داره ، برا اسباب کشی من ی مقدار کمکم کرد، ی کوچولو

اما من ی بچه کوچولوی شیطون دارم و ب همین دلیل هیچ کمکی نمیتونم بهش بکنم

اگرم هیچی نگم و تعارف نکنم زشته ، بگم هم الکی گفتم

مبخام زنگ بزنم احوالپرسی کنم بنظرتون برا کمک چی بگم بهش؟

😍سمیmohsenرا😍

ندومبه

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم هیچکسی از کسیکه بچه کوچیک داره انتظار نداره 

بعد اینکه احوالپرسی کردی بگو کاراتو تا کجا پیش بردی ؟ جابجا شدی؟ انقد دوسدارم بهت کمک کنم ولی با بچه کوچیک خودت که ممیدونی نمیشه واقعا . 

زندگی را به کوک خود برقصان 🌸🤍
کمک نمیتونی بکنی اما ناهار یا شام میتونی درست کنی ببری براش.

نه ,تعدادشون زیاده

۱۱ نفرن ، یک هفته پیش دعوتشون کردم مامانم هم اومد کمکم ، چون پسرم اصلن نمیزاره هیچ کاری انجام بدم

😍سمیmohsenرا😍

سلام احوالپرسی کردی بگو بخدا میخواستم بیام کمکت ولی کسی نبود بچمو نگه داره میدونی ک ما بچه دارا تو اینجور شلوغیا و اینا بچمونو نگه داریم بهترین کمکه ولی بازم اگهکسی بچمو نگه داشت حتما میام کمکت(این تیکه آخرو اگه دوس داشتی بگو

نه ,تعدادشون زیاده ۱۱ نفرن ، یک هفته پیش دعوتشون کردم مامانم هم اومد کمکم ، چون پسرم اصلن نمیزاره ه ...

خب عزیزم دلت راضی نیست بچه بهونه هست 😀شما کتلت درست کن نمیخاد سفره بندازی والا تو اسباب کشی کسی توقع نمی کنه. یه چی سر دستی درست کن .ما ها هم بچه داشتیم و همه این مراحل رو گذراندیم گلم 

خب عزیزم دلت راضی نیست بچه بهونه هست 😀شما کتلت درست کن نمیخاد سفره بندازی والا تو اسباب کشی کسی توق ...

نه باور کن پسرم خیلی شیطونه 

تمام مدت میاد تو آشپزخونه در یخچال و میکوبه و میره میاد سراغ کابینتا

، شوهرمم ک میخاد بره کمکشون

وانت بار بابام هم بگیره بره براشون اسباب جا ب جا کنه

😍سمیmohsenرا😍