2733
2734
عنوان

بیاید پسرم😭

721 بازدید | 26 پست

کک داریم نمیدونم عوضیا از کجا اومدن خونمون منو نیش نمیزنن فقط پسرمو الان میبینم یه جای سالم رو بدنش نمونده😭 ۱۶ ماهشه میتونم ازون پمادای قبل نیش بزنم که نیشش نزنن؟

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

حساسیت هم داره به نیششون بعد یه روز تاول میزنن اندازه ی چی میشن

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

فعلا فقط کالاندولا یا زینک بزن خوب میشه

میتونی اسپری کردن بگیری قبل خواب بزنی بهش 

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.

چندروز برو خونه مادرت خونتو سم پاشی کن گناه داره بچه😕

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

همهی اینارو دیشب زده الان جاشون خوبه فردا باید ببینی هر کدوم اندازه گردو میشن الهی بمیرم براش

ببرش دکتر برا دونه هاش شاید کک نباشه 

نه ککه خودم دیدم

از قسمت های نیش زده عکس میذاری لطفا دختر منم تنش حساسیت میده مشکوک شدم

گذاشتم

2706