2737
2734
عنوان

سه تا کتاب که زندگیمو عوض کرد.

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنان زیرک کتاب خوبیه اما مال زمان اشنایی واسه بعد ازدواج اونجوری که باید سازگار باشه نیست

کتاب راز و قانون جذب و قهرمان هم کتابهاین که کلا واسه زندگی خوبن 

بنظرم فایل های صوتی دکتر حبشی در خصوص رابطه زن و مرد رو گوش بدین خیلیییییییییییی خیلیییییییییی موثرن 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2731
عزیزم قیمت کتاب ها چقدره

من خیلی وقت پیش خریدم الان نهایتا هر کدوم سی تومن شده

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ینی میشه منم بخونم رابطم با نامزدم بهتر شه😞

اتفاقا کتاب زنان زیرک مخصوص شماست 

من وقتی خوندم گفتم کاش تو دوران نامزدی میخوندم

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
کتاب قدرت راندابرن از رازش خیلی بهتره...راز رو که خوندی پشت سرش قدرت رو بخون

حتما عزیزم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738
زنان زیرک کتاب خوبیه اما مال زمان اشنایی واسه بعد ازدواج اونجوری که باید سازگار باشه نیست کتاب را ...

حتما عزیزم ممنون بابت راهنماییت

چجوری ابن کتاب و دانلود کنم ؟

بزن توی اینترنت دانلود پی دی اف کتاب ..... میاره 

پولیه😅

بخر بنظرم هیچی فیزیکیش نمیشه.یک حالی داره دستت میگیری.به شوهرت بگو عزیزم چند تا کتاب میخوام برام میخری؟میخوام زن زندگی شم  

2706