2726
عنوان

سه تا کتاب که زندگیمو عوض کرد.

812 بازدید | 33 پست

کتاب های زنان ونوسی مردان مریخی،اتش عشق شوهرت را شعله ور کن و زنان زیرک.واقعا کتاب های عالی هستن.توصیه میکنم شما هم بخونین.خیلی رابطم با شوهرم بهتر شده.کتاب راز عم در دست خرید هست.ایشالا اونم میخوام بخونم.خیلی تعریفش رو شنیدم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راز چی؟

در مورد قانون جذبه.بزنی تو اینترنت نویسندش رو میاره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
من زنان ونوسی مردان مریخی یه چن صفهشوخوندم حوصلم نگرفت دیگه نخوندم سه چهارسال پیش

من همشو تو یه هفته خوندم عااااالی بود.بازم میخوام بخونمش

ینی میشه منم بخونم رابطم با نامزدم بهتر شه😞

صد در صد.حتما بخون.خیلی کتابای خوبیه.من که خیلی خوب شد برام خوندم.

مرسی عزیزم. منظورت از راز عم، راز هم بود، نه؟ من فکر کردم عم دنباله اسم کتابه 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مرسی عزیزم. منظورت از راز عم، راز هم بود، نه؟ من فکر کردم عم دنباله اسم کتابه 😁😁

اها نه

عزیزم قیمت کتاب ها چقدره

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
2706