2703
2553
سلام خوب هستین؟من تو هفته ی ۳۰ بارداری هستم.اندازه ی یکی از بطن ها ۸ و اونیکی در حد ۱۰ میلیمتره.به ن ...

اصلا فکر نکن هیچ مشکلی نیست

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا فکر نکن هیچ مشکلی نیست

تو رو خدا جواب این سوالمم بده,بچه ی شما با همون اندازه ی ۱۰بدنیا اومد؟اگه آره الان هیچ مشکلی نداره؟بعد از تولد چی؟ممکنه زیاد بشه؟

2456
تو رو خدا جواب این سوالمم بده,بچه ی شما با همون اندازه ی ۱۰بدنیا اومد؟اگه آره الان هیچ مشکلی نداره؟ب ...

عزیزم من بعد تولد پیگیر نشدم .چون قبل تولد رفتم ام ار ای و اندازه بطن که ۱۰بود بردم پیش،دکتر مغز و اعصاب گفت  خانم بطن در روند رشد دایم تغییر میکنه و این کاملا نرماله.الان بچه کاملا شکر خدا سالم هست.توی نت هم سرچ کنی میبینی این اندازه نرماله.

تو رو خدا جواب این سوالمم بده,بچه ی شما با همون اندازه ی ۱۰بدنیا اومد؟اگه آره الان هیچ مشکلی نداره؟ب ...

توی نت نظر دکتر سیفی هم بخون دلت اروم بشه.التماس،دعا دارم

2714
سلام من هنوز نرفتم سونو شاید دیگه پیگیر نشدم چون فقط اعصابم خورد میشه

منم همین طور دل سونوگرافی دوباره دادن ندارم استرسش هم زیاده خدا خودش کمکمون کنه 

شما آزمایش خون تورچ دادید ؟

دکتر به شما چی گفته 

منم همین طور دل سونوگرافی دوباره دادن ندارم استرسش هم زیاده خدا خودش کمکمون کنه  شما آزمایش خو ...

آخرین بار 25 هفته بودم. آره آزمایش تورچ دادم  ام ار آی مغز جنین هم رفتم

منم همین طور دل سونوگرافی دوباره دادن ندارم استرسش هم زیاده خدا خودش کمکمون کنه  شما آزمایش خو ...

جواب آزمایشم ای جی ام منفی بود آی جی جی بالا بود دکتر وفت خوبه. ام آر آی مغزشم خوب بود فقط یکی از بطنا 10 بود که منم دیگه سپردم دست خدا کاری نمیشه کرد دیگه

2706