2726

شوهرمو میگم

طرز لباس پوشیدنش خیلی بده با اینکه خوب کار میکنه و خدا روشکر دستمون ب دهنمون میرسه ولی به قیافه خودش نمیرسه

اگه کنار من ببینینش فک نمیکنین شوهرمه 

پیرهن روشن اینقد بهش میاد ولی نمیپوشه فقط تیره 

تازه شلوار و پیرهنشو خودم سایزشو میگیرم میرم میخرم از بس درگیر کارشه نمیره 

تو خانواده اش تو داداشاش این اینجوری هستش اونقد دوست دارم مثل داداشاش باشه

خودم خسته شدم احساس میکنم زیاد پیش برم و گیر بدم بهش حس مادرانه میشه 

خودش وقتی بفکر نیست چیکار کنم من 

😔 

وقتی خودت میری میخری براش همونو میپوشه ؟ پس ایراد از سلیقه خودته خو

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم زود قضاوت نکن پیرهن روشن هم‌میگیرم نمیپوشه فقط میره سمت تیره ها

لباسها رو جلوی دستش نذار خودت هر شب یه دست ست کن بگو این برای فردا 

از رنگهای خیلی روشن شروع نکن که مقاومت نکنه کم کم مثلا به بهونه مهمونی و اینا رنگ روشن تنش کن الانم که تابستون تموم شد خود به خود وقت رنگهای تیره و گرمه زیاد به رنگ روشن گیر نده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

باهاش سرد باش باهاش بيرون نرو مجبور ميشه درست بپوشه !  توام لباسايي بپوش كه اون اصلا دوست نداره ! اعتراض كرد بگو منم مثل تو لباسي ميپوشم كه دوست نداري و به نظر و علاقت اهميت نميدم