2410
2553
عنوان

دانشگاه

297 بازدید | 39 پست

سلاام دوستان .

دوستان من دانشگاه تهران قبول شدم خودم بچه ی سنندجم راهم یکم دوره نگرانم یکم راستش میگن هزینه اونجام خیلی زیاده اگ کسی هست توی تهران از جایی دیگه دانشجو باشه نظر بده .راستی زبان چینی قبول شدم خانوما نظر بدین راجب ایندع و کار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم با توجه ب اقتصاد چین ک کل دنیا رو گرفته بهترین رشتس،بیشتر تو شرکت ها و بازرگانیا میگیرن،یا برا سایت های خاصی ترجمه کنی،بنظرم از خیلی رشته های دیگه کاربردی تره،تدریسشم ک میتونی انجام بدی

...
2456

والا خانواده ی منم اصرار میکردن چینی بزنم به خاطر روابط تجاری ایران و چین و اینکه همش زوابطشون داره بهتر میشه میگن آینده داره اشباعم نیس ولی خب من خودم انگلیسی میخواستم زدمو منم تهران قبول شدم.بعد تازه چینی ها تا جایی که من میدونم هم خیلی قبول ندارن بخوان زبون انگلیسی یاد بگیرن ترجیح میدن به زبون خودشون صحبت کنن براهمین فک میکنم خوب باشه

2714
بنظرم با توجه ب اقتصاد چین ک کل دنیا رو گرفته بهترین رشتس،بیشتر تو شرکت ها و بازرگانیا میگیرن،یا برا ...

مرسی عزیز دلم .رتبه ۳۰۰۰ منطقه ۳ ولی زیرگروهش یادم نیست چند بود

والا خانواده ی منم اصرار میکردن چینی بزنم به خاطر روابط تجاری ایران و چین و اینکه همش زوابطشون داره ...

موفق باشین😍.من برعکس اینجا کسی زیاد از این رشته خبر نداره وهمش میگفتن زبان بهتره مشاورم اصرار بر چینی دانشگاه تهران داشت 

2706