2733
2734
عنوان

بیاین بگم چقدر کابینت گرونه

394 بازدید | 38 پست

خونه ای که خریدیم کابینتاش دربهای خرابی داشت و اینکه قهوه ای بودن و ما میخواستیم سفیدش کنیم 

کلی گشتیم و کابینت ساز آوردیم و عمده فروش و ..................

آخرش یه کمد دیواری ریلی کنند و دربهای کابینت عوض بشه و دوتا باکس کابینت یک متر در 60 سانت بسازه و صفحه روی کابینت رو عوض کنه 

با هزار تا چک و چونه و تخفیف و .......... تازه ارزونترین آدمی بود که بهمون قیمت داد 

شد 7 میلیون 

تازه ام دی اف ساده ایرانی نه چیز خاصی 

و ضمن اینکه در نظر بگیرید آشپزخونه ی یه خونه 50 متری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما همین کارو کردی از ام دی اف خونه جدید راضی نبودیم دادیم فقط در  رو عوض و دکوری و جای یخچال اضافه کردن دو سال پیش سه تومن شد

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2738

اووووووف از خرج خونه هيچى نگو ك كمرشكنه😑😑😑

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
وای خدا به داد ما برسه که تازه داریم خونه میسازیم    

ببین فقط بگم خدا بهت رحم کنه

نقاشیش شد 3و نیم 

کابینتو کمدش شد 7 تومان 

لامپ و ال ای دی هم حدود 1 تومن میشه 

کلید پریزاشم 500 تومان کمتر نمیشه 

تازه باقی چیزاش کاااااااملن اوکی حساب کن

2706