2726

سلام ....کمکم کنید نگرانم دخترم ۱۵ سالشه زبانش کلا سفید مث برفک دهان نوزاد شده لبهاش کلا مث تبخال ریخته بیرون کل لبهای پایین و گلوش هم که فک کنم غده لنفاوی ورم کرده چکار کنم چی بهش بدم دکترم بردمش گف این بیماری صبر میخواد ۱۰ الی ۱۴ روز خوب میشه ولی دختر من خیلی لاغره الان دو روزه غذا نخورده راهنماییم کنید چی بهش بدم که زودتر خوب بشه 😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب دکتر رفته دیگه  اینجا کسی بهتر از دکتری که معاینه اش کرده میتونی کمکت کنه؟!

چون خیلی نگرانم گفتم شاید یک نفر خدای ناکرده تجربه این بیماری رو داشته باشه بتونه منو راهنمایی کنه

داداشم تو همین سن اینجوری شد صدتا دکتر بردمادرم بی فایده بود اخرش همسایه شون چندتا نارنج از شهرشون اوردهذبود داد مادرم ابش گرفت داد داداشم تو دهنش نگهذداشت چند دقیقه ریخت بیرون روز سوم نشست سر سفره سهم برنج منم خورد

انجا که خدا هست کجاست؟؟

پسرمنم گلوش اینجوری شده بود دوسال پیش..چندروز هیچییی نخورد طفلی..رفتم داروخونه ی پودر داد..باآب قاطی کردم دادم خورد..تا شب تونست ی مقدار غذا بخوره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706