عنوان

تیکه بندازی بدترشو بهت می اندازم

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 76 پست
من چون خودم اهل تیکه انداختن نیستم معمولا تیکه ها رومتوجه نمیشم تازه سه روز بعد متوجه میشم طرف بهم ت ...

نازی..... منم همینطور بودم ولی کم کم حواسمو جمع کردم گاهی هم یکی دیگه کنارم بهم میرسوند که بهت تیکه انداختناااااا

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطورم نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت😅😭

اینجوری زندگی راحتتره عزیزم چراناراحت خوشحال باش❤

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731
نازی..... منم همینطور بودم ولی کم کم حواسمو جمع کردم گاهی هم یکی دیگه کنارم بهم میرسوند که بهت تیکه ...

منم مثل توبودم الان بعد از ۲۰ سالرندگی یاد گرفتم 😂

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
یه همکار داریم همیشه از تو سالن میگه خانم فلانی و میاد تو اتاق چندین بار بهش گفتم این اداره خیلی شلو ...

چطوری اون تیکه رو بولد کردی،ببخشید آخه برامن نمیشه😶

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
یه همکار داریم همیشه از تو سالن میگه خانم فلانی و میاد تو اتاق چندین بار بهش گفتم این اداره خیلی شلو ...

چه بی ادب بود 😡

به دایی هات رفتی  _خیلی هم عالی نه دزدن نه هیزن نه دودی سرشون به زندگی خودشونه

لایک منم یه بار همچین جوابی دادم تقریبا همین شکلی که توش موند

در کل از جواب دادن و تیکه انداختن به دیگران اذیت وآزار زبانی خوشحال نباشید خوب نیست خدا از کسی که با زبونش دیگران را آزار میده نمیگذره من دیدم بد زبانهایی را که فکر میکردن خیلی هنر دارن که بازبونشون دیگران را آزار میدن اما لال از دنیا رفتن من خودم معمولا از تیکه دیگران میگذرم مگر دیگه خیلی اذیتم کنه اونم با صراحت جوابشون را میدم نه با تیکه تیکه انداختن قلب را سیاه میکنه 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
2706