2703
2553

وقتی میریم خونه دوستای شوهرم ومیبینم انقدر به خانوماشون احترام میذارن و انقدر جلو ما بهشون محبت میکنن خیلی ناراحت میشم چون ما باعشق وتلاش زندگیمونو بدست اوردیم اون موقع ها شوهرم خیلی احترام ومحبت میکرد وبرامنم خیلی تلاش کرد ولی حالا وقتی خونمونیم وتنهاییم محبت میکنه وقتی پیش خونه دوستاش میریم بد حرف نمیزنه ولی خب مثه اونام رقتار نمیکنه اونا شوهراشون عکسای دونفرشون رو میذارن ولی شوهر من نه البته فرهنگمون متفاوته بااونا، حتی بیرون که میریم باهاشون اونا هی به زناشون چسبیدن شوهر من جلو جلو میره خیلیم باهاش دعوا کردم سراین موضوع میگه توالکی حساس شدی من یه دکتر میخام برم میگه با مامانت برو توجونی خوشگلی دوستندارم اوایل عروسیته تنها بری🙁  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راجب رفتار شوهرت بنظدم نباید مقایسه کنی هرکسی اخلاق و رفتار خاص خودشو داره من شوهرم و برادرش با اینکه برادرن ولی اخلاقاکاملا متفاوت قرار نیس هرکسی مثل بقیه رفتار کنه شوهر توام خصوصیات خوب خودشو داره.درمورد بیرون رفتن هم خیلیا اینطورین شوهر منم اجازه نمیده تنهایی.بنظرم سخت نگیر 

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔
2456
تو حساسی ...این مردا که بیشنر می چسبن ...بیشتر هم گند میزنن...اصلا شوهرت رو مقایسه نکن

اره خیلی این خصلتم بده که خودمووزندگی وشوهرمو مقایسه میکنم 

این اخلاقیه که تو هرکسی یجوره نمیشه ب تو گفت حساس خب این مدلیه ک تو دوس داری

منو شوهرم هیچ جا بهم نمی چسبیم چون انقدی خونه واسه دوتایی بودن وقت هس ک نمایش نزاریم منتها هردومون اینجوریم هنوزم تو فامیل مارو میگن چقد سنگین بودین نامزدی و از بقیه ب عنوان سبک یاد میکنن حالا نمیگم بداخلاقی کنه ولی بی تفاوتیش بخاطره اخلاقشه نه که دوستت نداشته باشه

2714

وای شوهر منم خیلی حساس بود دقیقا هرجا میرفتم میگفت با مامانت برو و فلان  خیلی اعصابم خورد میشدیه خانم هست خانم سلطانی سرکتاب وا میکنه و دعاام مینویسه بهش گفتم یه دعایی نوشت ک شوهرم محبتش زیاد بشه به من و سر جیز الکی گیر نده و بعد ۱ هفته من جواب گرفتم‌واقعا شوهرم خیلی عوض شد 

چند ساله ازدواج کردین ؟خودت که گفتی فرهنگاتون متفاوته 

ولی درکت میکنم 

خواهر شوهر وشوهر منم بعد بیست سال یه جور رفتار میکنن که دو روز ازدواج کردن  برا همه هم طبیعیه  ولی شوهر من  تریپ مرد سالاری داره تو پدیرایی جلوی مهمون اصلا کمک نمیکنه یا محبت نمیکنه اونا خانماشون رو سرشون گداشتن  یعنی میخوام بگم ارز همون فرهنگم هستن 😐😑ولی نه بلده نه دوست داره بلد شه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
اره خیلی این خصلتم بده که خودمووزندگی وشوهرمو مقایسه میکنم 

اشتباه نکن عزیزم. شوهرمنم عکس دونفره نمیزاره تلگرامش. میگه همه مشتریا شمارمو دارن. زشته. میبینن... اهل محبت کلامی هم نیس. میگه محبت عملیمو ببین.. الکی حساس شدی. همونجور که هست قبولش کن

2706