2726
عنوان

فقط خانومای متاهل لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 15977 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم منم همینجوری بودم.احتمال زیاد شما هایمن یاهمون پ.ردت ازنوع ارتجاعیه ینی تازایمان طبیعی نکنی سرجاش باقیه یاممکنه ازانواع دیگش باشع شایدم به طور ژنتیکی نداشتی ولی اگه یک یادوهفته بعداولین رابطه بری پزشک زنان ازروی زخمای دیواره میفهمن که اولین بارته.باشوهرت برو دیرم نشه که دیگ مشخص نمیشه

خانم قشنگم کاش اول اطلاعاتت تکمیل میشد بعد برای همسرت توضیح میدادی بعد واردرابطه میشدی...الانم دیر نیس نه به خاطر شوهرت به خاطر تموم شدن استرست برو دکتر تا خیالت راحت بشه....بعدم عزیزم مگه خانوما دوتا بیشتر مکان برای دخول دارن؟یکیش پشت هس که دیگه معلومه یکیش هم وسط هس 😐اطلاعاتت ببر بالا مثل ماها نشی 

امروز ۱۴بهمن۹۸ با توکل به خدا و یاری حضرت فاطمه اولین داروی طب سنتی رو مصرف کردم🙏🌹امروز ۱۹ رمضان سه ماه بعد از مصرف داروی طب سنتی و نتیجه نگرفتن، عکس رنگی گرفتم و خدا روشکر دکترم گفت خیلی خیلی خوبه وضعیتت🙏🌹امروز ۱۴ خرداد شروع کردم قرص لتراکس و آمپول سینال اف🙏🌹امروز ۲۵خرداد سونو دادم دوتا فولی۱۹و دوتا فولی۱۵ داشتم🙏🌹امروز ۱۶تیر باز شروع کردم به خوردن لتروزول ان شاءالله اخرین ماه درمان هست و نتیجه میگیرم❤🙏🥰🌹امروز ۲۵تیر ۶تا فولی داشتم ایشالا همین ماه همشون بشن نینی😍😍😍امروز ۲۹ مهر بازم شروع کردم لترو و سینال اف واسترادیول🙈🍃🦋متاسفانه فولیکولام از ۱۵ تکون نخورد و کرونا هم گرفتیم نشد اقدام کنیم💔۱۵ اسفند دوباره رفتم دکتر و لتروزل سینال اف و یه امپول دیگه تجویز کرد😊😊😊۲۷ اسفندسونو شدم فولیم ریز بود ۱۳و نیم ولی من امیدم از دست نمیدم 😍بله خانم دکتر گفتن باید عمل تقویت تخمدان بشم ولی نرفتم ....اول آذر ۱۴۰۰ زیر نظر یه دکتر عزیییز و مهربون رفتم که دستش خیلی سبکه ماه اول باردار نشدم الان ماه ماه دوم لتروزل و آمپول هس با ۵تا تخمک خوب ان شاءالله بحق دستای کوچولوی حضرت رقیه و حضرت علی اصغر این ماه جواب بگیرم🙏تیکرم قانون جذبه❤💋امروز سه بهمن رو مادر تولد حضرت زهرا بیبی چکم مثبت شد خدایا شکررررتتتت