2733
2739

خودش می‌دونه بدهکاریم خودش می‌دونه پول پیش میخایم خودش می‌دونه خرج خونه و پوشاک داریم ولی اصرار میکنم ب فکر کار دوم باشه نمیکنه دوستش بهش پیشنهاد داد بیا چرم بفروشیم نرفت و چند تای دیگه منم میگم حداقل اسنپ کار کن ولی نمیکنه ومن با ماهی۸۰۰مجبورم زندگیمو بچرخونم نمی‌دونم جچوری مجابش کنم حداقل یاماشین روزی۲۵تومن کار کنه که آنقدر توفشار نباشیم

خودش می‌دونه بدهکاریم خودش می‌دونه پول پیش میخایم خودش می‌دونه خرج خونه و پوشاک داریم ولی اصرار میکن ...

شاید در روز خیلی خسته میشه از کارش حوصله شغل دوم نداره

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت برو سرکار عزیزم

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
شاید در روز خیلی خسته میشه از کارش حوصله شغل دوم نداره

قبلا کار میکرد آخه 

خب چیکار کنیم مجبوریم بقیه رو میبینم شوهراشون چقدر کار میکنن  تازه حقوق شوهرش دوبرابر شوهر منه خونه هم داره 

2738
قبلا کار میکرد آخه  خب چیکار کنیم مجبوریم بقیه رو میبینم شوهراشون چقدر کار میکنن  تازه حق ...

یعنی چی این حرفت بقیه بقیه ظاهرزندگیه دگران با باطن خودت مقایسه نکن🤨

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
یعنی چی این حرفت بقیه بقیه ظاهرزندگیه دگران با باطن خودت مقایسه نکن🤨

خواهرمه اون که دروغ نمیگه زیر وبم زندگیشم میدونم داداشمم هست آخه من بخدا اونو باذوستاش یا بقیه مقایسه نمیکنم که

تهرانی؟؟؟؟؟؟؟اگه تهرانی جمعه ها بیا بهت رانندگی یاد بدم خودت تو اسنپ کار کن پولشم واسه خودت بردار به ...

اره تهرانم واقعا یاد میدی خیلی ممنون میشم اتفاقا تو ذهنم بود یاد بگیرم گواهی نامه دارم ولی چند سال پیش الان کامل یادم رفته

اره تهرانم واقعا یاد میدی خیلی ممنون میشم اتفاقا تو ذهنم بود یاد بگیرم گواهی نامه دارم ولی چند سال پ ...

من اکباتانم بیا جمعه ها یه ساعتی اره یادت میدم حتما

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
میدونم ولی خوب درکش کن 

کاش اونم منو درک میکرد من تو این ۶سال خیلی درکش  کردم خیلی تا خیلی برادر همسرم ی بار بهم گفت تویی ک داری باهاش زندگی می‌کنی وگرنه خیلی بدخلاقم هست حتیذی بار گفت کاش منم زنی مثل تو گیرم بیاد 

2706