2726

کسی تا حالا خودش درست کرده بچه ها میتونم درست کنم به نظرتون این کیک رو دستورش رو از اینستا برداشتم بدون فر و ماکروفر.ماکروفر دارم ولی نمیدونم چه جوری و رو چند دقیقه بزارم قبلا با ماکروفر پیتزا و لازانیا درست کردم ولی کیک تا حالا نپختم این کیک با مایتابه اس به نظرتون میتونم درست کنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه تزئینات کیک دوست داری کیک رو اصلا خودت درست نکن، چون باید حداقل دوبار درست کنی که یاد بگیری و خوب از آب دربیاد

عوضش برو یه بسته پودر کیک بگیر، با هر طعم و مزه ای هست، بعد روی تزئیناتش وقت بذار

البته مایکروفرا با هم فرق داره بستگی داره به فرش. بعضیاش  درجش خیلی زیاده میسوزونه

اره درجه ها متفاوته

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

سلام عزیزم. تو قابلمه بپزی عالی میشه. من همیشه تو قابلمه میپزم رو گاز.

تو ماکروفر اگه تا حالا نپختی، قبلش امتحان کن. من خودم‌یکی دوبار پختم، یک دست نپخته بود.

اگه تزئینات کیک دوست داری کیک رو اصلا خودت درست نکن، چون باید حداقل دوبار درست کنی که یاد بگیری و خو ...

موافقم😍

عزیزم من تو ماهی تابه هم درست کردم خیلی خوب در اومد اما باید حتما نچسب باشه و کفشم خوب چرب کنی موقع در اوردنشم باید کامل سرد شده باشه و با چاقو کیک از دیواره جدا کنی بعد برش گردونی

2706