2726
عنوان

پرستار دخترم مرغ و گوشت میدزده

4495 بازدید | 131 پست

بعد از 4 سال من دیشب متوجه شدم که 5 ماهه از خونم مرغ و گوشت و میوه و ظرف و ... میدزده،همش به این فکر میکردم که اسفند ، وقتی بچه دومم به امید خدا به دنیا اومد حقوقش رو زیاد کنم با اینکه دخترم امسال میره کلاس اول و تا 6ماه بهش نیازی نداشتم اصلا به رفتنش فکر نمیکردم،این حس که چقدرساده بودم داره دیوونم میکنه

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

چطور تا الان نفهمیدی؟؟

چقدر نامرددد

شاغلی خودت؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما هم تجربه اش رو داشتیم!لباسای نو رو از تو کمد برمیداشت استفاده میکرد بعد چند ماه میذاشت سرجاشون!

هر چی به نظر خودش تو خونه زیادی بود و ما لیاقت استفاده اش رو نداشتیم برمیداشت!البته پرستار نبود واسه نظافت میومد

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

فقط مطمین شو.خیلی ریلکس بیرونش کن.غصه نخور...جلو ضرر رو همیشه میشه گرفت....جدیپشو بیار

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706