2737
2734
عنوان

مگه من چمه😞😞😞😞

659 بازدید | 38 پست

سلام روز همگی بخیر

خونواده شوهر من سطحشون خیلی بالاتر از خونواده ی من هست .و این موضوعی بود ک توی دعواها شوهرم بارها به سرم زد.مادرشوهرم تازگی فوت کردن و من با وجود دختر یکسالم توی تمام مراسمش بودم و تا جایی ک تونستم هر کار از دستم براومد کردم فقط دو سری سر صبح و نرفتم باهاشون سرخاک اونم چون دخترم خواب بوده حالا جدیدا شوهرم میگه عموش بهش گفته دارن کم کم پشت سر من حرف در میارن و کمرنگم و باید نقشم توی خونوادش پررنگ تر باشه .

راستش بچه ها من واقعا مثل دوتا جاری دیگم ک بچه هاش بزرگه راحت نیستم دخترم ماشالا خیلی شره خیییییییلی من توی مجالس یه دقیقه نمیتونم بشینم شوهرم ک کلا از اول اهل کمک کردن نیس به من.و یه جورایی هم از بس شوهرم تو سرم زده و بقیه رو برده بالا اعتماد ب نفسم اومده پایین .همش فکر میکنم لباسام بده یا خودم یه مشکلی دارم یا میترسم یکی مدرک تحصیلیمو بپرسه و من بگم فوق دیپلمم .اخه همشون دکترا و حداقل لیسانسن

چیگار کنم حالم خوب باشه ؟

اینم بگم ک شوهرم مرد کاملا سردیه ما الان 7 ماهه ن ز د ی ک ی نداریم و همه راهشم رفتم.درست نشده  از دکتر و مشاور و دارو گیاهی .ادم غروغرو و نمک نشناسیه😞😞

لطفا راهنماییم کنین خواهرانه 

واقعا اذیتم

ببین برو یه کتاب وا کن خیلی تاثیر داره منم شوهرم‌باهام سرد شده بود یه خانم هست هم کتاب وا میکنه هم دعا واسم‌یه دعا نوشت چند روز بعد شوهرم‌انگار همون شوهر سرد ک حرف خودش بود و به حرفم‌گوش نمیداد نبود خسلی تغیر کرده بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غصه نخور عزیزم فداسرت 

شوهر چ پولدار چ بی پول همشون همینجورین

فقط سعی کن رفتارتو تغییر بدی قیافتو تغییر بده مثلا لاک بزن ی روز ی ارایش دگ بکن ک برای شوهرت جلب توجه کنی بنظرم ک خودتو یکم ببر بالاتر فهم و شعور ادما ب مدرک تحصیلی نیس همیشه اینو بگو هرکی هرچی گف بهت بگو من فهم و شعورم از دکترش بیشتره یکم محکم باش قوی

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2728
7 ماه؟؟؟؟ اختلاف طبقاتی اذیت میکنه ولی وقتی بله گفتی پای لرز بشین مامانی

اره ولی در صورتی ک اوایل ازدواج جور دیگه نباشه و الان عوض شه.من شوهرم اعتیاد داد خودم کمکش کردم ترک کنه از دوستای نابابش حدودا دورش کردم اعصاب و روانم و گذاشتم.شوهر من خونوادش اسم ک رسم.دارن ولی از لحاظ مالی خودش صفر بود 4 سال خونه ای ک مادرم گرفت کاسمون نشست و با ماشین من کار کرد.وضع درامدی شخص من از اون بیشتر بود چون من تمام دوران مجردی کار کردم و ارث پدری بهم رسید و اون ذرفیق بازی و اعتیاد 

خودتو نشون بده ولی کارنکن...چون اونا درهرصورت خوبیات رو نمیبینن ..باکارکردنت فقط خودت پیش خودت عزتتو از دست میدی...

ولشون کن..خودتم کم کم دست بالا بگیر..اینجوری بقیه هم باورشون میشه بالاتری.

متاسفم واقعا

من راهکاری سراغ ندارم اما اینو میدونم اشتباه شوهرتون بوده که اعتماد به نفس شما رو کم کرده. اگر میتونی برای بالا بردن اعتماد به نفستون اقدام کنید فعلا. چون غیرمستقیم روی روابطتتونم اثر میذاره عزیزم

2738
غصه نخور عزیزم فداسرت  شوهر چ پولدار چ بی پول همشون همینجورین فقط سعی کن رفتارتو تغییر ب ...

ممنون عزیزم.میدونی من قبل ازدواجم.ادم شادی بودم همه سنمو 4 سال کم تر میگفتن و از لحاظ ظاهری خوبم بد نیستم اینو بقیه میگن.خیلیا گفتن حیف تو که شوهرت اینقد اذیتت میکنه و چیزی کم نداری (اینا رو برای تعریف از خودم نمیگم )میگم ک بدونی ک ب خودم میرسم ولی اون مدلشه یبار مادرش گفت اینا به باباشون رفتن

اره ولی در صورتی ک اوایل ازدواج جور دیگه نباشه و الان عوض شه.من شوهرم اعتیاد داد خودم کمکش کردم ترک ...

تمام صحبت هاتون نشون میده خیلی از همسرت سرتری فقط خودتو دست کم گرفتی. تنها مشکل و اشتباهت این بوده. 

زنی که خرج داره ارج داره‌...دقیق می فهممت درکت می کنم..تا میتونی به خودت برس...البته فعلا به خاطر فوت مادر شوهر سنگین رنگین باش به قول قدیمیا...حالا که میگی از نظر شخصی درآمد شما بیشتره و تاره اعتیادم داشته بازم داره بهت زور میگه.....فقط خودت میتونی خودت کمک کن....یا علی...پایدار باشی....

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
خودتو نشون بده ولی کارنکن...چون اونا درهرصورت خوبیات رو نمیبینن ..باکارکردنت فقط خودت پیش خودت عزتتو ...

چه جوری !! امشب خونه پدر شوهرم دعای کیله و همه میان من چطور رفتار کنم ِِ؟ 

اخه همه خانماشون میان اکثریت توی اشپزخونه ک کمک کنن چون پدرشوهرم دخترم نداره .دوتا جاری دارم یکیش تهرانه ک نیس این یکیم کلا ساکته و مدلشه.

2706