2726
عنوان

بتا زیر یک و بیبی چک منفی و داشتن علائم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترشحات بو دار یعنی چی گلم

ترشحاتم آبکیه و بو نداره ببخشید میگم ولی همش شورتم خیسه حس میکنم پریود شدم میرم نگاه میکنم میبینم نیس.

برا خوب کردنِ حالِ آدمها حتما نباید دکتر باشی...یذره "مهربون" باشی کافیه...
2728
درسته ولی میخواستم بدونم اگه تا چند روز دیگه صبر کنم دوباره برم آزمایش ممکنه مثبت شده باشه؟یا این دی ...

جواب قطعیه وشما باردار نیستین

جواب ازمایش حتی قبل موعد بری انجام بدی هم دقیق بهت میگه    شما 6 روزم تاخیر داشتین 

انشاله ماه بعدی باردار میشین

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
جواب قطعیه وشما باردار نیستین جواب ازمایش حتی قبل موعد بری انجام بدی هم دقیق بهت میگه     ...

ممنون عزیزم

ترشحاتم آبکیه و بو نداره ببخشید میگم ولی همش شورتم خیسه حس میکنم پریود شدم میرم نگاه میکنم میبینم نی ...

میشه بگی ترشحات بو داریعنی چی؟

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
میشه بگی ترشحات بو داریعنی چی؟

عزیز متوجه منظورت نمیشم.من شنیدم اگه ترشح زردرنگ و بدبو باشه عفونته ولی من اینطور نیس

عزیزم منم ده روز عقب انداختم حالا بیبی چکمم مثبت بود ولی پریود شدم همه علائم بارداری رو داشتم

واقعا؟منم تا ده روز صبر میکنم پریود نشدم میرم دکتر آمپولشو میزنم.هرموقع پریود شدم خبرشو میام میدم.

منم دیروز صب و امروز صب بیبی گذاشتم که بعداز۵دقیقه هاله انداخته اونم کم رنگ و ضعیف ینی منم باردارم..یبوست دارم سینه هام ده روزه درد میکنه امروز۲۷ پریمه و۵روز دیگه موعدمه

منم دیروز صب و امروز صب بیبی گذاشتم که بعداز۵دقیقه هاله انداخته اونم کم رنگ و ضعیف ینی منم باردارم.. ...

احتمال زیاد شما بارداری عزیزم

2706