2726
عنوان

شوهرم دیشب سورپرایزم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 52 پست
اگه شکم داره براش حلقه بگیر یا یه جفت کفش 

اینکه همه ی مردای ایرانی شکم دارن.چیز کم خرج تری بگو خواهر  

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اگه شکم داره براش حلقه بگیر یا یه جفت کفش 

اخه هم تردمیل هست توی خونه هم حلقه هم ده جفت کفش داره.همین دو هفته پیش یه جفت خرید

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 7 سال به شوهرم میگم ولی کاری نکرد 

خب تو سورپرایزش کن اونم یاد بگیره.شوهر من سالی یه بار اینجوری جوگیر میشه  

گرمکن نخواستم بخدا فقط گفتم باهام بیاد کلا هیجا منو نمیبره😞

عجب  واقعا حق داری عصبانی بشی فقط درک کن شرایط اقتصادی کمر شکنه اقایونم درگیرن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
خانمای مهربون کسی ازاطرافیانتون نمازقضای میت خواست بهم بگه چله دعاتوسل هم براحاجتش میخونم ۷۰میگیرم ...

چشم

هر چند تو هر کاری کنی دیگه سوپرایز نمیشه چون اون زرنگ تر تو بود و بیشتر به فکر تو میخوای تقلید کنی&n ...

خب منم خیلی وقتا اونو سورپرایز کردم.اونم یاد گرفته.دیشب پیش بابام اینا روم نشد چیزی بگم.وقتی اومد بابام و مامانم خونه بودن.الان بهش پیام دادم ازش تشکر کردم

عجب  واقعا حق داری عصبانی بشی فقط درک کن شرایط اقتصادی کمر شکنه اقایونم درگیرن

بخدا انقدر رعایت میکنم میدونم نداره ولی حق ندارم منو ببره بیرون اصن نمیخوام خرج کنه دوتای یه قدم بزنیم 

🤍
ماشاالله یه صدقه بنداز اسپندم دود کن ایشاالله همیشه خوش باشید و خرم

ممنون عزیزم.ایشالا همه خوشبخت باشن

ما اولای عروسی تا سه سال باهم میرفتیم بدوویم الان دوساله نرفتیم بخاطر بچه ها...تنها تنها میریم🙃 اید ...

میدونی چیه.یه آزمون استخدامی داشت.یک و پونصد داد یکی از اینا خرید که ببره سر جلسه تقلب کنه.اخرشم نتو قطع کردن نتونست ازش استفاده کنه.بعدشم که فروختش.گفت استفاده نمیکنم که.فقط برای تقلب میخواستم

میدونی چیه.یه آزمون استخدامی داشت.یک و پونصد داد یکی از اینا خرید که ببره سر جلسه تقلب کنه.اخرشم نتو ...

عهههه خب پ هیچی دیگه...من برای داداشم گرفتم چون میره باشگاه میخواست منم گرفتم از دیجیکالا...خب پس براش کفش بگیر با قمقمه آب از این خوشگلاش 

گرمکن نخواستم بخدا فقط گفتم باهام بیاد کلا هیجا منو نمیبره😞

شوهر منم نمیومد بخدا.خیلی رفیق باز بود.ازش خیانت دیدم.سیگار میکشید.مشروب میخورد.منم هیچ جا نمیبرد.همیشه خونه بودم.نمیدونم سرش به کجا خورده کلا فرق کرده.البته منم خدایی چیزی براش کم نمیزارماااا.ولی یهو خیلی فرق کرده.دیشب رفیقش زنگ زد گفت اومدم شهرتون بیا ببینمت پیام داد گفت شیفتم.تا فردا ساعت چهار بعد از ظهر سر کارم.بعدشم زنگ زد بهش گفت جای کسی شیفت واستادم نمیتونم بیام.وقتی قطع کرد گفت برو به درک رفیق جان

عهههه خب پ هیچی دیگه...من برای داداشم گرفتم چون میره باشگاه میخواست منم گرفتم از دیجیکالا...خب پس بر ...

اره قمقمه دیشب خرید.کفشم داره.نگا کلا ایده ی چیزی خریدن نباشه چون بودجه ندارم.پول دانشگاهمو باید بدم.مثلا یه بار میخواستم سورپرایزش کنم یه دسته گل گرفتم براش.یه دونه گل رز پر مر کردم توی راه پله ریختم.هر دوتا پله یک نوشته گذاشتم براش.که دوستت دارم چون دوسم داری.دوست دارم چون برای خوشبختی من تلاش میکنی.دوست دارم چون بهترین مردی هستی که میشناسم و... ایده ی اینجوری نداری؟

من سورپرایزام رمانتیکه بیشتر تا پولی چون بودجه ندارم هیچوقت  

2706