2726
عنوان

شوهرم دیشب سورپرایزم کرد

1239 بازدید | 52 پست

برامون گرم کن ورزشی ست خرید.هم برای من هم برای خودش.گفت از این به بعد بعد از ظهرا میریم ورزش.پیاده روی و دوچرخه سواری.خیلی خوشحال شدم.میخوام براش جبران کنم.ایده بدین چجوری سورپرایزش کنم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بگو ایول مشتی قشنگ بپوشین باهم برین ورزش

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانمای مهربون کسی ازاطرافیانتون نمازقضای میت خواست بهم بگه

چله دعاتوسل هم براحاجتش میخونم ۷۰میگیرم ممنونم و ممنون میشم بانی خیرباشین 

بخدا انجام میدم حق میدم خیلی اتون اعتمادنکنین امامن براهرکس چله میگیرم شماره تماسموهم میدم 

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰

ما اولای عروسی تا سه سال باهم میرفتیم بدوویم الان دوساله نرفتیم بخاطر بچه ها...تنها تنها میریم🙃 ایده براش از این ساعتای هوشمند بگیر که ضربان قلب و تعداد قدم برداشتن و...نشون میده ارزونم هست نهایت ۲۰۰تومن البته مارک شیاومی...هرچی مارک بهتر گرونتر...

من 7 سال به شوهرم میگم ولی کاری نکرد 

گرمکن نمیخواد من و همسرم حتما پیاده رویی رو باهم میریم حالا نه مدام روزای تعطیل یا گاهی وقتا تابستون صبحهای زود. 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706