2737
2739

سلام دیشب فیلمای عقدمونو گذاشتیم مامانم گفت پسرخواهرم خیلی زحمت کشیده منم گفتم انشالله تو عروسیش جبران میکنم بعد ک مامانم رفت ب شوهرم گفتم برام النگو بخر گفت من پول میخام تو فقط بفکر خودتی چرا مقایسه میکنی با بقیه خودتو بااینک این همه چیز دورت گذاشتم خلاصه خیلی بد حرف زد گفت دیگ ب کارات کار ندازم گفتم یعنی چی گفت توام کاریم نداشته باش هرکار دوس دارم انجام میدم منم گفتم اگ اینطوره بیا ماهم مثل داداشت جدا شیم ک تو اذیت نشی ببین چ الکی دعوا کرد

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا یهویی النگو چی بود اون وسط

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
الان چ‌ربطی ب مادر خواهرت داره چ ربطی ب جدا شدن داداشش داره

اخه دعوا بالا گرفت بهم گفت چرا با همون پسرخالت ازدواج نکردی منم گفتم چون تو مرد منی من دوستت دارم گفت اره تو راس میگی

خدایا شکرت

پسر خاله ات اینجا چیکاره بود😐

بعد یهویی النگو از کجا در اومد خو تو این گرونی کی پول داره

بعدم شما دعوا رو شروع کردی گفتی جدا بشیم

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
عزیزم پول داره ک برام بخره

خب تو که میدونی داره تو یه موقعیت مناسب بهش بگو زمانی که سرحاله یا بیرونین و دست و دلبازیش گل میکنه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
حالا یهویی النگو چی بود اون وسط

اخه گفتم بخر اون فقط بهانه بودش ک جرقه بزنه و باهام دعوا کنه همینک من گفتم تو عروسی پسرخالم جبران کنم ناراحتش کرده

خدایا شکرت

اول و وسط و آخر دعوا مقصر خودت بودی

اون کجا شروع کرد؟!

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
پسر خاله ات اینجا چیکاره بود😐 بعد یهویی النگو از کجا در اومد خو تو این گرونی کی پول داره بعدم شما ...

ای بابا میگم ک اون دعوا کرد گفت برو با همون پسرخالت من حوصلتو ندارم هرکار میخای بکن

خدایا شکرت
2706