2703
2553
عنوان

ازمایش پرولاکتین دارم چیکار کنم

4800 بازدید | 43 پست

دیشب خوابم خوب نبود بیدار بودم.بخام برم ازمایش تاثیر میذاره رو ازمایش اخه فردام جمعه اس.من کلا قبل ازمایشا استرس میگیرم خوابم نمیبره.نمیدونم برم آز بدم یا نه

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
  1. زمان مناسب جهت نمونه گیری برای آزمایش، صبح هنگام و حداقل 2 ساعت بعد از بیدار شدن می‌باشد.
  2. توصیه می‌شود قبل از نمونه گیری از پیاده روی، ورزش و هر نوع فعالیت بدنی اجتناب شود.
  3. حداقل طی 12 ساعت اخیر تماس جنسی یا نزدیکی و تحریک سینه انجام نشده باشد.
  4. در هنگام پذیرش، توضیحات فوق به بیمار داده می‌شود. چنانچه شرایط لازم رعایت نشده باشد، بهتر است آزمایش را در زمان مناسب دیگری تکرار نمایید.
2714

ازمایش پرولاکتین  استرس و اضطراب و بی خوابی توجوابش تاثیرمیزاره عزیزم ... بایدشب خوابیده باشی و موقع ازمایش  دوساعت از زمان بیداریت گذشته باشه ...حتی وقتی میری  ازمایشگاه میگن چند دقیقه  بشین و استراحت کن  ک خستگی راه و استرس نداشته باشی  اروم  باشی....رابطه جنسی هم نباید داشته باشی

موفق باشی

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
زمان مناسب جهت نمونه گیری برای آزمایش، صبح هنگام و حداقل 2 ساعت بعد از بیدار شدن می‌باشد. توصیه می‌ ...

میدونم اینارو اما نمیدونم خواب تاثیری داره یا نه اخه من کلا بیدار بودم

ازمایش پرولاکتین  استرس و اضطراب و بی خوابی توجوابش تاثیرمیزاره عزیزم ... بایدشب خوابیده باشی و ...

ای خدا پس نمیشه برم

2706