2410
2553
عنوان

شوهرم جلو خانواده و فامیل خودش بهم بی احترامی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 10546 بازدید | 73 پست
برای من جواب نمیده عزیزم من وقتی داد و بیداد کنم فقط کتک می خورم ، فقط شاید با مشاور خوب بشه که اصلا ...

داد بیداد بدترش میکنه...

سعی کن لحظه عصبانیت سکوت کنی...وقتی امپرش اومد پایین بگو اینکار رو کردی دلگیرم ازت...تو خلوتتون همیشه دستش رو ببوس....بابت همه چیزازش تشکر کن...'....

حتی اگه یه شاخ کبریت اورد خونه...مردا عاشق زن مطیع هستن...اگه یه روز زن مطیعشون کم محلی کنه خوابشون نمی بره...نمونه اش  شوهر خودم...فقط کافی ه حرف باهاش نزنم...میاد دست بوسی

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ،،،میتونیدبه پدریا مادرش یاکسی دیگه ازخانوادش این مشکلتونو بگین،؟؟

مشکل به بیرون درز کنه لاینحل میشه...

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2456

تو هم جلوی خانواده خودت بهش احترام نذار 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

دقیقا اخلاقش مثل برادر شوهر منه زنشو پیرکرده دنبال یه راه حل باش کاری کن احساس کنه خیلی قبولش داری بهش محبت کن خصوصا جلوخانواده خودش بزار بقیه بفهمن برات مهمه

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
تو هم جلوی خانواده خودت بهش احترام نذار 

متاسفانه مقابل به مثل بدتر میکنه مشکل رو...فقط با محبت میشه افسار این مردای چموش رو بدست اورد

2714
اتفاقا برادراش با زنهاشون خیلی خوبن میشه 

زنگ بزن به برادرهاش بگو با شوهرت یه جوری صحبت کنن که نفهمه تو بهشون گفتی بعدم بگن چرا با زنت درست رفتار نمیکنی 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

دیگه باهاش نرو مهمونی سمت شوهرت. بزار تنها بره. بگو تا وقتی رفتارت درست نشه باهات نمیام

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
متاسفانه مقابل به مثل بدتر میکنه مشکل رو...فقط با محبت میشه افسار این مردای چموش رو بدست اورد

آخه محبت کنی بدتر پرو میشن‌

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

باهاش صحبت كن،بگو چرا اينطوري رفتار ميكني!!!تهديدش كن اگه ي بار ديگه خوردم كني سرم داد بزني ي بلاي سر خودم ميارم،يا رفت وامدتو يكم محدود كن باهاشون اگه شوهرت گله كرد با ارامش بگو منو ضايع ميكني جلوشون منم روم نميشه بيام،بهش بگو منم شخصيت دارم دوس ندارم خوردم كني،با صحبت كردن درست ميشه بانو

دنيا اگر عدالت داشت مرد هم بكارت داشت💟