2410
2553
عنوان

شیردهی بعد از پنج ماه؟؟؟؟؟

209 بازدید | 16 پست

سلام

میشه منو راهنمایی کنید؟

بعد از پنج ماه شیر ندادن میشه دوباره شیر دااد؟؟؟

شیری که الان تو سینه هامه مونده شده ؟؟

راهی وجود داره مجددا شیر بدم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بدین ، مشکلی نداره

کم کم زیاد میشه

شیر مادر تا دوشیده نشده فساد ناپذیره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2720
من آرزومه شیر بدم اما میترسم فاسد شده باشه چجوری زیاد میشه؟

مطمئنا فاسد نشده. اخه جایی که بوده سربسته و محافظت شده است

وقتی بچه بخوره، غدد شیری فعال میشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

چه جوری 5ماه شیر ندادی ولی شیر داری؟؟

هی دستکاریش کردی؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2714

حتما بهش بده عزیزم برو یه دوش بگیر تو حموم شیرتو کانل بدوش بعد که اندی بیرون یه لیوان رازیانه دم کن بخور و بیست دقیقه بعد شروع کن بهش شیر دادن .

من دخترم نارس به دنیا امد و جون نداشت سینمو بگیره الان که دو ماهشه تازه داره میگیره ولی اینقدر حرص خوردم تو این دو ماه شیرم خشک شده هر چقدر فشار میدم یه قطره بیشتر نمیاد .. همش دارم غصه میخورم 😞

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
چه جوری 5ماه شیر ندادی ولی شیر داری؟؟ هی دستکاریش کردی؟؟

نه اصلا دستکاری نمیکنم

بچه اولم حتی بعد از هشت ماه ک از شیر گرفتمش خشک نشده بود بعد کم شد بعدشم ک باردار شدم بازم بود اما کم

حتما بهش بده عزیزم برو یه دوش بگیر تو حموم شیرتو کانل بدوش بعد که اندی بیرون یه لیوان رازیانه دم کن ...

یعنی بنظر شما زیاد میشه ؟؟؟پشیمونم الان پسرم شش ماهشه 

شیر افزا بخورم شیرم زیاد میشه؟؟؟

2706