2733
2734
عنوان

چند دست لباس لازمه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم ناراحت چی  پزشکی...البته ورودی بهمن ۹۷ ام اما امسال تازه میرم خوابگاه

وااای آفرین کجا قبول شدی؟

وزن فعلی:60    وزن هدف:50   رژیم نمیگرفتم اینجا زدم خجالت بکشم زودتر شروع کنم   ب پروفم دس بزنین جیغ میزنم  
2731

لباس خونگی ۴ دست ببر دو دست کمه لباس زیر زیاد ببر 

مانتو هم ۳ تا بسهه

دستت میاد ماه اول برگردی خونه دوباره وسیله میبری

انقدر میبری و میاری ک حسابش از دستت درمیاد😅😍😍 روزهای قشنگی در انتظارتهه قدرشو بدون ب ی چشم بهم زدن تموم میشه

استرس واسه چی؟؟مسافتش تاشهرخودتون چقدره؟چه رشته ایی قبول شدی؟چندسالته؟

۷ساعته یکم بیشتر اما مسیرش زیاد جالب نیس واس همین خیلی کم میرم 

استرس کلا از ترس ازینک خودمو جمع و جور کنم وسایلمو ندزدن بین اونهمه دختر از پری شدن کلا زیاده 

پزشکی 

۲۰سال

2738
۷ساعته یکم بیشتر اما مسیرش زیاد جالب نیس واس همین خیلی کم میرم  استرس کلا از ترس ازینک خودمو ج ...

اها اره واقعا سخته عزیزم اما نگران نباش دعای خیرمادرپدرپشتت باشه کافیته.اونجا دوست پیدامیکنی تنها نیستی ولی یاد بگیر به هیچکی اعتماد نکنی وسایلتم بزار تو کمدقفل شده کلیدش همیشه تو جیبت باشه

۷ساعته یکم بیشتر اما مسیرش زیاد جالب نیس واس همین خیلی کم میرم  استرس کلا از ترس ازینک خودمو ج ...

ی قفل با خودت ببر از اون کوچیکا کمدتو قفل کن ی ترم بگذره با دوستات میری تو ی اتاق زندگی خوابگاهی از ترم ۲ شروع میشهه تازه😍پر از خاطره های خوب میشهه

پری شدن منظورت پریوده؟؟

2706